xcounter
Calendar Icon

​Підсумковий розклад по Коцюбинській селищній раді - оновилася на 46%

Підсумковий розклад по Коцюбинській селищній раді по результатах вчорашніх виборів: - 10 мандатів активістів, +1 гогос селищної голови- 11 мандатів партії "Нові обличчя" - 5 скуплених округів, серед яких є "парашутисти", що не проживають в селищі.

Рада оновилася на 46%. Всі 4 активісти, які були депутатами, зберігли мандати. Натомість, стара команда партії "Нові обличчя" втратила 6 мандатів. Зростання команди активістів - в 2,5 рази в порівнянні з жовтнем 2015 року. В той же час, партія "Нові обличчя" впала на 40%.

Тепер "Нові обличчя" не мають 2/3 голосів, аби усунути селищну голову і долати її вето.

Мінімум по 4-х округах у команди активістів вкрадено перемогу. Ось для чого потрібні були свої комісії. Це ті округи, де мінімальний розрив в 5-6 голосів і купа зіпсованих бюлетенів за кандидата команди активістів. Ще два округи - скупка голосів і підвоз виборців.

Фінансові витрати на результат: - команда активістів: друк газети, на який збирали кошти у громади + друк листівок коштом виборчого фонду.- команда "Нових облич": приблизно 5,5 млн грн з бюджета на інфраструктурні проекти Коцюбинського з метою реклами партії бюджетним коштом. І стільки ж - на організацію свят, прямий і опосередкований підкуп виборців тощо. Суди і члени комісій в Ірпені і Коцюбинському - це окремий пункт.

8% явки ми втратили через заклики опонентів не ходити на вибори, що дезорієнтували людей. Прогнозована соціологами явка була 48%, фактична - 40. Але для місцевих виборів влітку це все одно велика явка.

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини