Уряд Гройсмана продовжує справу Кагановича

11.08.2016 в 14:00 | Николай Томенко, джерело: «Рідна Черкащина»

Здавалося б, гірше за антинародний і антиселянський бюджет 2016 року не може бути. Однак перші начерки бюджетної резолюції на 2017 рік це спростували.

Виглядає, що головним ворогом нинішньої влади й уряду є передовсім українське село.

Передбачається радикальне скорочення не лише шкіл, а й сільських вчителів. Офіційно оголошено про цифру 1 тис. 300 вчителів у цьому році. А, враховуючи ідею Міністерства освіти про перехід до мінімум 10 дітей у школах, у найближчі роки може бути ліквідовано до 5 тисяч малокомплектних шкіл.

Натомість пропонується створити так звані опорні школи, що означає: в середньому в одному сільському районі буде одна така “показова школа капіталізму”, куди з решти так званих неперспективних шкіл будуть возити учнів на навчання.

Насправді ця ідея не нова. Раніше теж була ідея робити показові комуністичні села і показові комуністичні школи, навколо яких було більшість занедбаних і бідних шкіл та сіл. Нині по формі цю ідею змінили на капіталістичну, а по змісту політика знищення так званих малих і неперспективних шкіл офіційно узаконюється.

До професійно-технічної освіти, що вже рік не фінансується з бюджету, в наступному році хочуть додати і знищення технікумів-коледжів, які теж передають на місцеві бюджети. Плюс іще одна “оригінальна” ідея – забрати стипендії у студентів, залишивши тільки так званим соціально незахищеним категоріям.

Уряд поки що не збирається переглядати своє податкове ставлення до фермерів і до малого аграрного бізнесу. Натомість усіляко допомагає великим агрохолдингам, які розглядають сільську місцевість як територію для заробітку.

Серед пріорітету уряду немає ні підтримки дитячих спортивних шкіл, ні закладів культури та охорони здоров’я…

Якщо порівняти головне в програмах уряду Гройсмана стосовно села, то це дуже нагадує політику “відповідального за українське село” прибічника Сталіна Лазаря Кагановича. Там також була ідея зліквідувати малих підприємців (чи так зване куркульство) на селі, укрупнити села, створивши своєрідні пролетарські міста і викорінити все українське з них.

Отож, якщо місцеві громади знову промовчать і такі ідеї в черговому нічному бюджеті будуть проголосовані, можна буде стверджувати, що політика щодо українського села Порошенка-Гройсмана і компанії наслідує політику Кагановича і компанії.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Розслідувачі УП заявили, що Єрмак після відставки зберіг вплив і може керувати «бек-офісом» Президента
Інвестор звинуватив Kernel у «недружніх» діях проти міноритаріїв і заявив про позови в Люксембурзі
«Хрещений батько на “удальонці”»: УП оприлюднила розслідування про пересування й контакти Андрія Єрмака
Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи
SpaceX заблокувала використання Starlink російськими військами: Україна повертає технологічну перевагу
Файли Епштейна спровокували політичну кризу на Заході: суспільство вимагає повного розкриття імен і відповідальності
У Міністерстві оборони виявили ризик масштабного дефіциту дронів через провалені закупівлі попереднього керівництва
Після призначення Кирила Буданова в Офісі президента змінився стиль роботи — Железняк
Все видео

Лента новостей

Наталка Діденко: найближча ніч в Україні завершить період лютих морозів
🕑 1 годину 38 хвилин тому
9 Іскандерів вдарили по аеродрому Василькова: ворог намагається знищити F-16 та Mirage 2000
🕑 13 годин 33 хвилини тому
Ніколов: після розслідування УП Єрмака варто називати «головою бек-офісу Зеленського»
🕑 14 годин 46 хвилин тому
Апеляцію у справі вбивства 16-річного Максима Матерухіна на київському фунікулері розглянуть 9 лютого
🕑 15 годин 7 хвилин тому
Замах на генерала ГРУ Алексєєва: РФ знайшла "український слід", а The Washington Post знає замовників
🕑 15 годин 16 хвилин тому
На Бєлгород насуваються морози -20°C: 3 дні без опалення, але місцевих почали евакуювати
🕑 15 годин 59 хвилин тому
До Буковеля дістався блекаут: димить біля підйомників, а коли зупиняються - лижники йдуть нагору (відео)
🕑 16 годин 26 хвилин тому
По Києву запустили 4 балістичних ракети: є влучання та збиття
🕑 17 годин 35 хвилин тому
Тарифи Starlink в Україні у 2026 році та офіційна оплата абонплати для бізнесу і військових
🕑 вчора
У росіян істерика через HIMARS: Бєлгород у пітьмі, скоро не буде води (відео)
🕑 вчора
Зупинилася Бурштинська ТЕС, яка забезпечує світлом 3 мільйони користувачів
🕑 вчора
Генерал ГРУ Алексєєв вижив після замаху: він у штучній комі, двох підозрюваних затримали у Дубаї
🕑 вчора
Україна дізналася про економічний проєкт Росії та США на 12 трлн доларів
🕑 вчора
Ракет Х-55 та Х-101 поменшає: дрони атакували Редкінський дослідний хімзавод поблизу Твері (відео)
🕑 вчора
40000 кв. м у вогні: російський обстріл знищив склади "Рошен" у Яготині, з’явились відео
🕑 вчора
Все новости