Дискваліфікація на 3 роки за вишиванку
Гордість України. Юра не приховував свого негативного ставлення до кремлівської сволоти і активно висловлювався про це перед журналістами на міжнародних змаганнях. Мєльдонії це не сподобалось, вона натиснула на федерацію шашок і Юру вперше відсторонили від змагань.
Вчора була друга дискваліфікація. І вже на 3 роки. Знаєте за що? За те, що Юра вийшов на нагородження у вишиванці... Уявляєте як бомбить в Мєльдонії, якщо вони так бояться наших вишиванок?
Юрію - повага та низькій уклін!!! А мєльдонівській команді з шашок - долю Кабаєвой. В смислі, щоб їх також трахали плєшиві ботексні недомірки.


Плівки Міндіча: як Банкова та СБУ намагалися врятувати «бек-офіс» від розслідувань НАБУ
Крах російської економіки в глибинці: чому офіційна статистика Росстату є фікцією
Анігіляція «Ахмату» на Сумщині: ГУР розкрило деталі унікальної спецоперації за участю агента-перебіжчика
Сбербанк б’є на сполох: росіяни масово забирають вклади, а нафтопереробка обвалилася до мінімуму
Замороження переговорів з Ліваном та нічні бої в Тегерані: головне з огляду Григорія Тамара
«Мазутний корок» та технологічний параліч: як удари по НПЗ руйнують економіку РФ
Політичний бек-офіс на Грушевського: оприлюднено «плівки Міндіча» про кадрові ігри та «Проєкт 23»
«На Росію ніхто не нападав»: російський пропагандист Боронець у прямому ефірі спростував брехню Путіна







