Уряд навпаки: навіщо Гройсман пропонує плани замість звіту
Як тільки справа доходила до Звіту за рік, в уряді починали активно презентувати свої плани на майбутнє. Нині ситуація подібна -за кілька днів до завершення річного періоду своєї діяльності Гройсман вирішив запропонувати свої плани до 2020 року.
Нагадаю, що законодавство вимагає передовсім відзвітувати, а потім планувати.Проте,очевидно одне: АБСОЛЮТНА БІЛЬШІСТЬ ПУНКТІВ "Програми діяльності Кабінету Міністрів України" Гройсмана НЕ ВИКОНАНО! Починаючи від обіцянок ухвалення нового виборчого закону і нового Податкового кодексу - до прозорого встановлення тарифів і законодавства про поводження з відходами!
Отож, "комуністичний" підхід Гройсмана - замість власного звіту запропонувати народу нову КАЗКУ до 2020 року виглядає ДЕШЕВО, ПРИМІТИВНО І НЕОРИГІНАЛЬНО!
Натомість, чекаємо ЗВІТУ ВІД ГРОЙСМАНА!


Плівки Міндіча: як Банкова та СБУ намагалися врятувати «бек-офіс» від розслідувань НАБУ
Крах російської економіки в глибинці: чому офіційна статистика Росстату є фікцією
Анігіляція «Ахмату» на Сумщині: ГУР розкрило деталі унікальної спецоперації за участю агента-перебіжчика
Сбербанк б’є на сполох: росіяни масово забирають вклади, а нафтопереробка обвалилася до мінімуму
Замороження переговорів з Ліваном та нічні бої в Тегерані: головне з огляду Григорія Тамара
«Мазутний корок» та технологічний параліч: як удари по НПЗ руйнують економіку РФ
Політичний бек-офіс на Грушевського: оприлюднено «плівки Міндіча» про кадрові ігри та «Проєкт 23»
«На Росію ніхто не нападав»: російський пропагандист Боронець у прямому ефірі спростував брехню Путіна





