Calendar Icon

Путін зробив неможливе для України

09.10.2017 14:43

​З допомогою окупованого Донбасу, Путіну досі не вдалося посадити Україну на гачок і заблокувати її європейський рух.

Сама окупація Криму і частини Донбасу навпаки прискорює європейську інтеграцію. Захід жахається цією нелегальною агресією і таким чином відносно прихильно ставиться до України. Він про неї не так сильно і думав останніми роками, але від часу російської агресії Україна раптом стала одним із центрів уваги Заходу.

Тому фактично, почавши війну проти України і захопивши Крим, Путін зробив якраз те, чого не хоче — випхав Україну в напрям Заходу і прискорив українську інтеграцію в західні інституції. Тепер більшість українського населення хоче цей Захід і все це завдяки Путіну.

Але тепер Путін хоче, щоб Україна негайно на його умовах прийняла реінтеграцію Донбасу. Він добре розуміє, що в такому разі "регіонали" отримають додаткових 5-6 млн голосів і важко буде пропхати будь-яку реформу в Раді. Хтозна, хто тоді стане президентом, прем’єром і це може призвести до того, що теперішній хід України в бік Заходу моментально закінчиться. Почнеться повернення періоду 2013-го року за Януковича, коли Україна поступово ставала васалом Росії. А це є згубний напрям, бо тоді Україна приречена бути допоміжною економічною силою Росії, розвиватися не буде, матиме низький економічний та соціальний рівень.

Це звичайно Путіну дуже на руку, бо тоді Україна як геополітичний фактор перестане існувати.

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9826,92 грн./литр
А-95+24,1 грн./литр
А-9522,77 грн./литр
А-9221,67 грн./литр
ДТ21,98 грн./литр
LPG11,55 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости