Назад дороги немає: країна підійшла до рубікону
Прийняття такого необхідного Антикорупційного Суду вже не за горами.
Наші міжнародні партнери з ЄС та МВФ не дурні і принципово стоять до кінця: міжнародні експерти матимуть право вето на кандидатів у судді Антикорупційного Суду або Україна не отримає черговий транш МВФ та макрофінансову допомогу з ЄС. Довіри до сьогоднішньої судової системи (що мала за ідеєю влади обрати суддів АнтиКор Суду) – немає від слова зовсім.
Президент Порошенко чудово усвідомлює, що без траншу МВФ та макрофінансової допомоги з ЄС – Україна матиме в найближчий рік перспективу дефолту. Тож він змушений буде пристати на вимоги міжнародних кредиторів.
Тепер м’яч на боці Верховної Ради. Депутати мають знайти голоси за Закон у редакції, яка передбачає вето міжнародних експертів на добір суддів у Вищий Антикорупційний Суд.
Тому. Ми, небайдужі громадяни, звертаємося до усіх голів фракцій Верховної Ради та закликаємо народних депутатів підтримати Законопроект про Вищий Антикорупційний Суд у редакції, яку вимагає МВФ та Веніціанська Комісія, із правом вето міжнародних експертів у доборі суддів.
Якщо таке голосування буде провалено – ми не чекатимемо персональних санкцій Заходу для вас. Ми залишаємо за собою право на всі дозволені законом методи впливу на політиків, які захочуть провалити цей законопроект.
Назад дороги немає, ми мусимо перейти до нових правил гри та до нового справедливого суспільного договору.


В Україні відбулися перші зимові перегони бойових роботів: результати та перспективи НРК
Мільярди повз бюджет: на митниці викрили масштабні схеми з імпортом авто
Український «єдиноріг» у сфері DefenseTech: стартап UFORCE досяг капіталізації в $1 млрд
Японія готує збройову революцію: як нова експортна стратегія Токіо допоможе Україні
Вбивство за доступ до криптогаманця: син українського банкіра позбавив життя батька заради 250 тисяч євро
Ультиматум Мерца в Пекіні: Німеччина вимагає від Китаю змінити правила гри
Вбивство Андрія Портнова: у Німеччині затримали підозрюваного з «донецьким» минулим
Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ




