С сентября начнется очередная волна девальвации

09.08.2018 в 09:54 | Виктор Скаршевский, джерело: «Facebook»

Темпы девальвации будут выше, чем в прошлом году.

Нацбанк сообщил, что международные резервы Украины за июль сократились 1,3% и по состоянию на 1 августа по предварительным данным составили $17,8 млрд.

Если не будет новых внешних займов, то естественно золотовалютные резервы будут и дальше уменьшаться.

На прошлой неделе золотовалютные резервы уменьшились еще на $250 млн, потому что НБУ выходил с интервенциями на межбанковский рынок для того, чтобы немного снизить темпы девальвации гривны.

Также на прошлой неделе было выплачено еще $450 млн МВФ. Мы ждем от МВФ денег, пока он нам не дает, Украина ему их отдает.

Ближайшие 1-2 недели курс, скорее всего, будет укрепляться, потому что особых внешних платежей не будет.

Следующий большой платеж будет 1 сентября в сумме $500 млн по евробондам, реструктуризированным в 2015 году. За день до этого будет произведен платеж в пользу МВФ в сумме $160 млн.

Я думаю, что с конца августа / начала сентября сентября и начнется очередная волна девальвации и курс будет стремиться к заложенному в бюджете на конец года 30,1 грн/$.

Темпы девальвации будут выше, чем в прошлом году, потому что, возможно, ухудшение внешней экономической конъюнктуры.

Девальвация будет еще и потому, что правительство заинтересовано в наполнении доходной части бюджета, а от курса доллара зависит 40% доходной части, это НДС на импорт, ввозная пошлины, акцизы на импорт и другие платежи, привязанные к валюте.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Плівки Міндіча: як Банкова та СБУ намагалися врятувати «бек-офіс» від розслідувань НАБУ
Крах російської економіки в глибинці: чому офіційна статистика Росстату є фікцією
Анігіляція «Ахмату» на Сумщині: ГУР розкрило деталі унікальної спецоперації за участю агента-перебіжчика
Сбербанк б’є на сполох: росіяни масово забирають вклади, а нафтопереробка обвалилася до мінімуму
Замороження переговорів з Ліваном та нічні бої в Тегерані: головне з огляду Григорія Тамара
«Мазутний корок» та технологічний параліч: як удари по НПЗ руйнують економіку РФ
Політичний бек-офіс на Грушевського: оприлюднено «плівки Міндіча» про кадрові ігри та «Проєкт 23»
«На Росію ніхто не нападав»: російський пропагандист Боронець у прямому ефірі спростував брехню Путіна
Все видео

Лента новостей

Ізраїль збудував таємну військову базу в іракській пустелі
🕑 16 годин 59 хвилин тому
Від колонії до війська: скільки жінок-ув’язнених мобілізувалися до лав ЗСУ
🕑 18 годин 59 хвилин тому
У Туреччині презентували український комплекс для евакуації поранених під вогнем (фото)
🕑 20 годин 29 хвилин тому
Путін намагається зірвати рекордний обмін полоненими, - джерела
🕑 21 годину 59 хвилин тому
В Іспанії оголошено карантин через хантавірус
🕑 23 години 29 хвилин тому
У ВООЗ запевнили мешканців Канарських островів, що хантавірус - це не черговий COVID
🕑 вчора
Приставив до шиї ніж: у Львові чоловік побачив військових ТЦК і взяв в заручниці 13-річну дівчинку (фото)
🕑 вчора
Людина, яка не відвела погляд: 10 травня — день народження Мацієвського, вбитого за слова "Слава Україні!" (відео)
🕑 вчора
У Харкові під час перемир'я дрон влучив у 9-поверхівку (фото, відео)
🕑 вчора
Біля Чорнобиля поширилася масштабна пожежа, найскладніша ситуація на березі Прип’яті
🕑 вчора
Парадом у Москві керував авдіївський м’ясник Мордвічев, який знищував Маріуполь (фото)
🕑 вчора
Вдруге за два дні: у Каспійську пролунали вітальні салюти в районі порту, є ураження (відео)
🕑 вчора
РФ з дронів скидає листівки воїнам ЗСУ і закликає здатись у пам’ять про дідів, ми їх запросили до Кобзона (відео)
🕑 позавчора
По Червоній площі промарширували вбивці та мародери, військові КНДР, а в Читі - жінки окупантів "СВО" (відео)
🕑 позавчора
На Чернігівщині дрон вбив батька та сина (фото)
🕑 позавчора
Все новости