Calendar Icon

5 кроків до покращення здоров‘я

16.09.2019 15:59 (Обновлено 16.09.2019 в 16:02)
Анна Солощенко, «fakty.com.ua»

​Оскільки половина наших хвороб виникає через наш спосіб життя, потрібно поступово його міняти.

Я розповім про п’ять кроків, які приведуть нас до мети.

Що ми отримаємо натомість? Інші задоволення, здорове та красиве тіло. Спокійний дух та лікарів, яким доведеться перекваліфікуватися. Наприклад, у радників з профілактики. Отже, які кроки нам потрібно зробити?

Крок перший. Почати займатися спортом. Навіть завдяки цьому ви вже зможете вберегти себе від більшості хвороб: інфарктів, інсультів, діабету, захворювань шлунково-кишкового тракту. Тільки важливо пам’ятати, що ні пересування офісом, ні домашні клопоти, ні куплений та покладений в тумбочку абонемент у спортзал не допоможуть.

Дайте собі кілька місяців, і все перетвориться у неймовірне задоволення, тому що наше тіло любить навантаження, обожнює відчувати себе сильним та всемогутнім.

Крок другий. Змініть свій раціон так, щоб він містив переважно корисні продукти. Топ-5 категорій корисної їжі знають вже, напевно, всі – ягоди, овочі, натуральні йогурти, морська риба та зелень.

Якщо ці п’ять груп продуктів становитимуть хоча б 60% меню, і ви не вживатимете відверто шкідливі продукти, то вважайте, здоров’я у кишені. А якщо ще поєднаєте з першим пунктом – потрібно терміново відкривати центр для перекваліфікації лікарів – у багатьох роботи не залишиться.

Крок третій. Відмовтеся від шкідливих звичок.

Потрібно відмовитися від куріння. Далі список продовжить середня та велика кількість алкоголю, зловживання сіллю та солодощами, звичка мало рухатися.

Крок четвертий. Припиніть перетворювати своє життя у хронічний стрес. Так, життя складна штука. Так, є вагомі причини. Але ніхто і ніколи не зміг впоратися з проблемами у стані загнаної білки в колесі.

Щоб швидко та безпечно досягти мети, потрібно вміти перемикати швидкості. Повноцінний відпочинок, вміння розслаблятися та відключатися від проблем, час, витрачений на хобі та спілкування з приємними людьми, які нас збагачують. Читання книг, прогулянки, тиша всередині. Відсутність тривожності та відчуття постійного бігу, повноцінний сон – ось складові цього важливого кроку.

Крок п’ятий. Не боятися дізнатися про себе важливі речі. І робити це регулярно. Який у вас тиск? Коли ви робили востаннє профілактичний візит до лікаря? Здавали профілактично аналізи, зокрема ліпідограму? Робили рентген? Відвідували гінеколога або уролога?

Для жінок не забути б про мамографію. І стоматолога не забудьте, адже доведено, що деякі шкідливі бактерії у порожнині рота призводять навіть до серцево-судинних захворювань.

Спробуйте щороку вносити це в свій список важливих справ. Удачі всім вам у здійсненні подвигів. А я поки замислюсь над тим, чим займатимусь, якщо переконаю усіх своїх читачів їх здійснити.

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9828,72 грн./литр
А-95+24,87 грн./литр
А-9523,54 грн./литр
А-9222,39 грн./литр
ДТ22,69 грн./литр
LPG12,07 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости