Влада, яка затикає рот журналістам, завтра заткне роти всім нам

16.09.2019 в 21:39 | Дмитро Снєгирьов, джерело: «Facenews»

Час відкинути дрібні суперечки і подивитися правді у вічі: сьогодні влада затикає рот журналістам, завтра заткне рот всім нам. Сьогодні вони намагаються приспати нас балачками про демократію, а завтра загине новий Гонгадзе... Їхня сила – в нашій нерішучості, готовності терпіти новий глум, покірно віддавати останню копійку.

6 вересня 2000 року вбили журналіста Георгія Гонгадзе. Замовників вбивства досі не встановлено.

На Луганщині є свій Гонгадзе – журналіст Петро Шевченко, якого було вбито 11 років тому. 13 березня 1997 року його знайшли повішеним в Києві, поблизу аеропорту "Жуляни". Слідство спустили на гальмах. Ані вбивць, ані замовників не знайдено... Свій Гонгадзе є і на Донеччині: 7 липня 2001 року було насмерть забито битами тележурналіста Ігоря Олександрова...

І це лише найбільш резонансні події.

Абсолютно неможливо підрахувати, скільки наразі тиснуть на журналістів за допомоги адмінресурсу та "телефонного права".

Так, наприклад, на сайтах informator.news, enigma.ua та blogs.korrespondent.net та ютуб-каналі "ВБТ" виходили мої матеріали щодо доцільності витрачання державних коштів на так звану "відбудову" зруйнованої війною інфраструктури Донбасу. Крім того, піднімалися питання щодо призначення на посаду голови Луганської ОВЦА В. М. Комарницького та О.Козловського – екскерівника Управління СБУ в Луганській області. З вересня 2018-го останній очолює Департамент оперативної підтримки Національної поліції при Міністерстві внутрішніх справ України.

За дивним збігом обставин саме ці сайти були заблоковані на підставі рішення скандального судді Печерського районного суду Києва Сергія Вовка, а на YouTube зникає канал "ВБТ".

Сьогодні важливо пам'ятати, що за новим демократичним популізмом криється та сама стара влада: цинічна, нахабна, брехлива. Можна списувати це на "пережитки", але коріння проблеми сягає глибше. При владі залишилися ті, хто безсоромно відхрестився від своїх вчорашніх ідеалів і прийняв нові, аби тільки лишитися при владі.

Час відкинути дрібні суперечки і подивитися правді у вічі: сьогодні влада затикає рот журналістам, завтра заткне рот всім нам. Сьогодні вони намагаються приспати нас балачками про демократію, а завтра загине новий Гонгадзе... Їхня сила – в нашій нерішучості, готовності терпіти новий глум, покірно віддавати останню копійку.

Справедливість є, за неї варто боротися!

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Цілує руку вбивці: в Індії мультяшні Моді та Путін заспівали про дружбу, є в кадрі і Трамп (відео)
Нардеп «Слуги народу» Юрій Камельчук заплутався у версіях про свій євротур і показав фейкові «докази відрядження» – розслідування
Елітні ліквідатори: чому ліквідація спрощенки для ФОПів може вдарити по економіці України – позиція Віктора Галасюка
Брудні таємниці Єрмака: провал переговорів у Москві, викриття Мендель і нові кризи України
Акумуляторні прожектори для майстрів: порівнюємо Scangrip, Metabo, Bosch, Makita, DeWALT, Milwaukee, Einhell
Венесуела: від «земного раю» до країни нафтового прокляття
Віктор Галасюк: навіщо Трампу Венесуела — шість головних причин конфлікту
Михайло Кухар: «Спроба ліквідації ФОПів — це економічна диверсія»
Все видео

Лента новостей

З Росії масово тікають силовики і вже дають свідчення в Гаазі
🕑 48 хвилин тому
Звільнений ексглава ОП Єрмак усе ще обіймає щонайменше 10 посад
🕑 2 години 48 хвилин тому
Російський дрон убив 12-річного хлопчика на Дніпропетровщині (фото)
🕑 3 години 18 хвилин тому
Переслідування літака Зеленського дронами: в ОП підтвердили інцидент і розповіли подробиці
🕑 4 години 48 хвилин тому
СБУ, НАБУ та САП викрили у Києві злочинну групу, яку очолювала нардепка Скороход
🕑 5 годин 14 хвилин тому
У Росії дрони атакували піратський порт у Темрюку і вкотре Сизранський НПЗ (відео)
🕑 5 годин 38 хвилин тому
У "Грозному-Сіті" мінус щонайменше 5 поверхів: фото та відео підсмаженого ділового центру
🕑 7 годин 15 хвилин тому
"Деталі нової капітуляції": у США закінчилася зустріч української та американської делегацій
🕑 7 годин 32 хвилини тому
Найвищий Місяць за 17 років: що чекає знаки Зодіаку в суперповню 5 грудня
🕑 18 годин 48 хвилин тому
Європейські лоукостери готуються повернутися на український ринок
🕑 19 годин 48 хвилин тому
Херсонська ТЕЦ зупинила роботу після масованих ударів РФ
🕑 20 годин 48 хвилин тому
Будуть летіти роями: РФ запустила шахеди з 8 локацій менше ніж за годину
🕑 21 годину 39 хвилин тому
Підрозділ ГУР "Примари" знищив російський літак МіГ-29 на аеродромі "Кача" в Криму (відео)
🕑 21 годину 48 хвилин тому
У Львові під час перевірки документів вбили військового ТЦК, він стік кров’ю
🕑 вчора
Росіяни убили 6-річну дівчинку в Херсоні
🕑 вчора
Все новости