Calendar Icon

Янукович відмінив призов до армії. І раптом напала Росія

13.11.2019 11:44 (Обновлено 13.11.2019 в 11:44)

Нарешті наше майбутнє стає передбачуваним.

Знову з'явились заяви топ-чиновників про відміну призову в армію. Я вже злякалась за Росію та її вплив на нашу політику, думала росіяни втратили хист, але ні....все за планом.

Нагадаю, що минулого разу в нас відміняли обов'язковий призов в армію рівно за два тижні до початку Майдану. Це зробив Янукович своїм Указом №562

А до того, РФ провела блискучу інформаційну спецоперацію довжиною у десять років, аби сформувати у цьому питанні підтримку суспільства і нашими ж руками знищити нашу армію.

Хто забув, Янукович збирався реформувати армію і перевести її на професійну десь до 2017 року, аж раптом, геть несподівано, у перехідний період напала Росія.

Хто забув, до кампанії антипризову підключались всі медіа - хто навмисно, хто в гонитві за рейтингами. Бо сюжети про дідівщину мали попит у невибагливого глядача. А експерти через ці сюжети, статті, конференції, форуми розказували три кремлівських наратива:

- в нас нема грошей годувати армію

- кому ми потрібні, щоб на нас нападати

- навіщо нам така армія, де калічать наших дітей

Треба сказати, що навіть пристойні проукраїнські ЗМІ брали участь у кампанії по знищенню довіри українців до призовної армії ... я систематизувала ці кремлівські "вкиди" в нашому інформ.просторі для занять, які проводжу з військовими.

де хто з політиків на темі відміни призову кілька разів проходив у парламент.

Систематизація інформації по цій темі за 10 років показала, що військові фахівці та експерти з заходу пояснювали, що в ідеалі треба мати і професійну, і призовну армію, враховуючи наші загрози. Але Росія, та її агенти в Україні так не думають. Давайте знову розпочнемо перехідний період для армії, бажано одразу після розведення військ.

Темы публикации:
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9832,52 грн./литр
А-95+29,79 грн./литр
А-9528,36 грн./литр
А-9227,33 грн./литр
ДТ27,61 грн./литр
LPG12,65 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости