Calendar Icon

З чого почати правильне харчування

04.12.2019 16:57 (Обновлено 04.12.2019 в 16:58)
Светлана Фус, «Facebook»

Придивіться уважно, що містить ваш продуктовий кошик під час чергового походу в супермаркет. Саме тут починаються проблеми неправильного харчування і вибору продуктів.

Сумно, але факт: дорослі і діти віддають перевагу готовим обробленим продуктам. Багато таких продуктів красиві на вид, упаковані в яскраві пакети і коробочки (що тільки не придумують виробники, щоб ми купили їх продукт) але практично позбавлені натуральних компонентів. Вони містять в надмірній кількості цукор, сіль, шкідливі жири і величезну кількість всілякої хімії - «підсилювачів смаку», емульгаторів, стабілізаторів, консервантів і т. д. А ще вони спокусливо дешеві.

Така їжа сприяє розвитку хронічного запалення в організмі. Особливо вона шкідлива людям з надмірною вагою та супутніми захворюваннями, стимулює не тільки ріст жирових відкладень, але й погіршує перебіг хвороб. Тобто вона ніякої користі не несе, не має харчової цінності, ще й негативно впливає на ваш стан.

Просто виключайте такі продукти з свого раціону. Ця стратегія не тільки поліпшить ваше здоров'я, а ще й поможе отримати бонус - в середньому 5 кілограмів скинутої зайвої ваги.

В супермаркеті вибирайте тільки якісні продукти, лише ті, які мають натуральний склад. Будьте свідомими покупцями.

Читайте также: Как сохранить молодость кожи и волос
Темы публикации:
Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9834,04 грн./литр
А-95+30,68 грн./литр
А-9529,25 грн./литр
А-9228,21 грн./литр
ДТ28,35 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости