Calendar Icon

Голова Нацспілки журналістів запропонував впустити в Україну журналістів з Росії

11.12.2019 14:11 (Обновлено 11.12.2019 в 14:15)
Алексей Голобуцкий , «Facebook»

​Після паризького брифінгу пішла хвиля «а давайте запустимо в Україну російських журналістів хоч на 5 днів», «а давайте акредитуємо в себе якийсь особливий пул російських журналістів».

Як не дивно, піднято цю хвилю головою Нацспілки журналістів.

Цілковито незрозуміло, що цим плановано досягти? Кращої інформованості росіян? Хтось дійсно вважає, що «мальчік в трусіках» і «два раби» з’явились саме через брак об’єктивної інформації з України? А не через однозначні установки пропагандистам з боку ФСБ.

Це в будь-якому випадку вдарить по інтересах України, при тому жорстко. Передусім, відбудеться підміна понять: ми продемонструємо, що дійсно вважаємо, ніби в Росії є журналісти і журналістика, а не підконтрольна Кремлю потужна односкерована пропагандистська машина. І що ми віримо: до нас поїдуть саме ті міфічні «російські незалежні журналісти», а не пропагандисти. І це в ліпшому випадку. Зазвичай з посвідченням журналіста на лінію розмежування і важливі об’єкти пхаються представники російських спецслужб.

І ще про загрозу підміни понять. «Дружня акредитація російських журналістів» замість жорсткої заборони на в’їзд представників пропагандистської машини держави-агресора – це прямий шлях до офіційного закріплення визначення «В Україні це громадянський конфлікт, мирна Москва ні до чого».

І журналістів же навчали бодай основ пропаганди і розпізнавання пропаганди – покоління згаданого голови НСЖУ Томіленка точно. То як тоді розцінювати подібну ініціативу саме від нього?

Темы публикации:
Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Лучшие криптовалютные биржи 2021 года для начинающих трейдеров

Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9834,04 грн./литр
А-95+30,68 грн./литр
А-9529,25 грн./литр
А-9228,21 грн./литр
ДТ28,35 грн./литр
LPG15,83 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости