Calendar Icon

Коронавірус в Україні: що віщують планети про закінчення пандемії

30.03.2020 17:09 (Обновлено 30.03.2020 в 17:10)
Анастасія Лисицина , «ТСН»

Нинішню пандемію коронавірусу часто порівнюють з чумою, яка лютувала у 1500-х роках. Перед тим "чума Юстиніана" з шаленою швидкістю викошувала людей у Європі 549 року. Що ж такого трапляється раз на близько 600 років, запитаєте ви?

Цьогорічний коронавірус не можна списати на високосний рік, причина появи вірусу з погляду астрології криється у двох планетах — Плутоні та Сатурні, які з’єднуються саме раз на 600 років, викликаючи моровицю. Чому саме ці планети є важливими для розуміння нинішньої ситуації? По-перше, слід розрізняти планети, які впливають на долю людей і планети, які впливають на шлях держав. До останніх і належать Плутон і Сатурн.

Щоб зрозуміти сутність цих планет і як вони пов’язані з коронавірусом, слід заглибитися трішки у міфологію. Планета Плутон названа на честь бога Плутона із давньоримської міфології, якому відповідає грецький бог Аїд або Гадес. Плутон — це бог підземного царства, світу мертвих та тіней, звідки немає вороття. З погляду астрології Плутон відповідає за трансформацію, глибинні зміни, очищення. Також Плутон знищує все, що заважає розвитку. І хоча Плутон був відкритий аж 1930 року, відкидати його з астрологічних рахунків аж ніяк не можна.

Беремо "на олівець" інформацію про Плутон і знайомимося з Сатурном. Що вам спадає на думку, коли говорять про смерть? Правильно, похмурий жнець з косою. Ще один міфологічний персонаж, який озброєний сільськогосподарським реманентом — це саме Сатурн.

Планета Сатурн названа так на честь давньоримського бога Сатурна, який є покровителем хліборобства, рільництва і жнив. Його ототожнювали з грецьким Кроносом, а тому міфи злилися. Атрибут Сатурна — серп — з погляду астрології теж говорить про зміни, причому — докорінні. Сатурн відповідає за порядок, обмеження, державу, владу, час, втрати, негаразди, позбавлення від чогось, занепад і смерть. Своїм серпом Сатурн зріє те, що віджило і те, що не має шансів на існування.Що ж буде, коли Плутон і Сатурн зійдуться докупи? Правильно, подвоєна смерть або у нашому випадку — коронавірус, сучасна чума. З’єдналися Плутон і Сатурн у знаку зодіаку Козорога. І у такому випадку ми одразу маємо песимістичний прогноз, бо таке з’єднання триватиме до кінця 2020 року.

Щоб ще раз підкреслити важливість поєднання Плутона і Сатурна, оглянемось не на 600 років, а на 30. Тоді ці дві планети з’єдналися у Терезах. Результатом стало відкриття вірусу імунодефіциту людину. Збіг? Не думаю.

Таким чином, поєднання Плутону з Сатурном — це жахливі масові захворювання, які перекроюють картину світу. Сатурн обрізає, а Плутон знизує минулі порядки Землі та створює нові.

Проте на ситуацію із коронавірусом, окрім Плутона та Сатурна, впливають ще й інші планети. 5 квітня Юпітер з’єднається з Плутоном і є ймовірність, що саме тоді на світовому рівні будуть ухвалені дії, які дозволять стримати та примусити пандемію піти на спад. Адже Юпітер названий на честь верховного бога. В астрології Юпітер відповідає за державну владу, розвиток, оптимізм, подорожі, релігію тощо. Тому й напрошується такий позитивний висновок. Тим паче, що Юпітер — покровитель удачі, що говорить про своєрідний карт-бланш у вигляді підтримки країн одна одної.

Чому так сильно коронавірус зачепив певні країни? Відповідь теж криється в астрології. За певні міста та країни відповідає певний знак зодіаку. Наприклад, покровителем Німеччини є Овен, а Єгипет оберігає Лев. Китай та Італію зачепило тому, що ці країни перебувають під впливом Козорога, у якому з’єдналися планети та Стрільця, відповідно, який у зодіакальному колі розміщений недалеко від Козорога.

Чи сильно зачепить Україну? У цьому випадку маємо два погляди на те, під впливом якого знаку зодіаку перебуває Україна. Вважається, що Україна перебуває під опікою працелюбного Тільця. Проте інші астрологи переконані, що такий розклад небесних сил існував до 1991 року, коли Україна здобула незалежність, тому нинішній астрологічний знак України — Діва. Менше з тим, і Тілець, і Діва — далекі від небезпечного зараз Козорога.

Але не на це треба звернути увагу у нинішній ситуації з коронавірусом для України. Таке поєднання планет — це своєрідний тест на зрілість для України як держави. Зміни — це маленька смерть, тому буде боляче і настануть нелегкі часи. Проте країні нарешті прийшов час засвоїти уроки Сатурна та Плутона, відсікти серпом погань, розчаруватися і зруйнувати ілюзії, пізнати справжні труднощі та таки стати зрілою державою на карті світу.

Темы публикации:
Популярные видео на YouTUBE
Материалы по теме
А-9826,3 грн./литр
А-95+23,35 грн./литр
А-9521,91 грн./литр
А-9220,81 грн./литр
ДТ21,08 грн./литр
LPG10,31 грн./литр
Это интересно
Самые читаемые новости
Лучшие видео с YouTUBE
Популярные блоги
Погода и гороскоп
Автоновости