Чергове загострення ситуації на сході України – це неприхований тиск з боку Росії на українську владу

27.05.2020 в 09:45 | Дмитро Снєгирьов, джерело: «Facenews»

Москву не влаштовують ініціативи Києва щодо відмови від прямого контакту з ватажками "ЛДНР" або їх посіпаками.

У штабі операції Об’єднаних сил повідомили, що проросійські бойовики минулої доби 16 разів порушили режим припинення вогню.

Під обстріли потрапили позиції ЗСУ неподалік Пісків, Оріхового, Богданівки, Павлополя, Авдіївки, Березового, Мар’їнки, Красногорівки та Водяного, Оріхове та Луганське. Противник обстріляв наші позиції із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібрів 120 та 82 міліметри, а також гранатометів різних систем, озброєння БМП, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Варто зазначити, що активізація військового протистояння відбувається на тлі заяв ватажків бойовиків Пасічника і Пушиліна про переведення т. зв. "армійських корпусів" у повну бойову готовність через начебто обстріли з боку ЗСУ.

Показово, що відповідну заяву окупаційних адміністрацій почали розкручувати в день проведення прес-конференції в честь річниці інавгурації Зеленського.

Ватажки бойовиків створили такий собі інформаційний привід. І Зеленський змушений був коментувати ці інсинуації. Мовиться про те, що йде неприхований тиск з боку Росії на українську владу. Мета – ратифікація політичної частини Мінських угод згідно сумнозвісної "формули Штайнмайера".

Москву не влаштовують ініціативи Києва щодо відмови від прямого контакту з ватажками "ЛДНР" або їх посіпаками. Кремль продовжуватиме гнути свою лінію шляхом ескалації на фронті і за допомогою дипломатичного тиску. Натякаючи українській стороні, що подібна поведінка РФ, можливо, узгоджена із західними партнерами (досить згадати нещодавній візит заступника голови Адміністрації президента РФ Козака в Німеччину), хоч це – далеко від реалій.

Також звертаю увагу, що ескалація військової напруги відбувається напередодні прийняття рішень щодо можливості проведення нормандської зустрічі і наступного обміну полоненими.

Все потрібно розглядати в комплексі. Останнє засідання ТКГ, під час якого українською стороною були чітко позначені "червоні лінії". Відкликана з ВР редакція закону про подвійне громадянство, яка могла б дозволити РФ активно роздавати свої паспорти в ОРДЛО, тим самим узаконити свою присутність на окупованих територіях. Невдалі спроби РФ домогтися ослаблення санкцій під прикриттям коронавіруса.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

В Україні відбулися перші зимові перегони бойових роботів: результати та перспективи НРК
Мільярди повз бюджет: на митниці викрили масштабні схеми з імпортом авто
Український «єдиноріг» у сфері DefenseTech: стартап UFORCE досяг капіталізації в $1 млрд
Японія готує збройову революцію: як нова експортна стратегія Токіо допоможе Україні
Вбивство за доступ до криптогаманця: син українського банкіра позбавив життя батька заради 250 тисяч євро
Ультиматум Мерца в Пекіні: Німеччина вимагає від Китаю змінити правила гри
Вбивство Андрія Портнова: у Німеччині затримали підозрюваного з «донецьким» минулим
Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ
Все видео

Лента новостей

Получение гражданства Словакии – как стать полноправным жителем Европейского Союза
🕑 1 годину 9 хвилин тому
Стратегія ставок на спорт яку обирають досвідчені бетори
🕑 14 годин 57 хвилин тому
Як вибрати надійну платформу для консультацій з психологами
🕑 14 годин 58 хвилин тому
Cтавки на спорт без ошибок на Паривин
🕑 15 годин тому
Епіфаній розкрив останнє пророцтво патріарха Філарета, яке вже справдилося
🕑 вчора
Наземна операція в Ірані стане "катастрофою" для США, - Залужний
🕑 вчора
Сили оборони збили новий рідкісний російський дрон "Клин": подробиці від Флеша (фото)
🕑 вчора
Задимлення на десятки кілометрів: Київ накрило димом через масштабну пожежу складів (відео)
🕑 вчора
Філарета поховали у Володимирському соборі, тисячі вірян провели його в останню путь (фото, відео)
🕑 вчора
Росія атакувала "Укрзалізницю": під час евакуації зустрічний поїзд на смерть збив 19-річну провідницю (відео)
🕑 вчора
"Уперше під час повномасштабної війни": Україну відвідало командування НАТО
🕑 вчора
У ніч на 29 березня на українців чекає переведення годинників
🕑 позавчора
"Найголовніше – зрозуміти": українська переговорна команда вже зустрілась із Віткоффом та Кушнером (відео)
🕑 позавчора
США та Ізраїль атакували ядерний об'єкт у Натанзі — це головний центр збагачення урану
🕑 позавчора
"Досить ядерного лицемірства": у Лондоні пройшла багатотисячна акція проти бомбардувань Ірану (відео)
🕑 позавчора
Все новости