"Трампу доведеться стишувати пил": про що говорили на зустрічі off the record у Мюнхені

14.02.2025 в 13:48 | Віктор Шлінчак, «Facenews»

Минулого року перед конференцією в Мюнхені Путін вбив Навального. Сьогодні вночі він збирався розгерметизувати Чорнобильський саркофаг.

Нічого нового - звичайні спецоперації старого КДБ-шника. Це все - його методи з продукування жаху, аби ставити звичайних, нормальних людей в ступор. Мовляв, полюбіть мене, бо я вас вбʼю в неприродній спосіб. Це навіть не про психологію, а про психіатрію.

І найгірше те, що йому це вдається. От щойно розмовляв з поляком і французом - вони просто не розуміють, як так може діяти людина зі здоровою психікою. У них в голові просто не вкладається таке. Бо Європа, яка жила після другої світової з девізом «Ніколи знову», пропустила той момент, коли сама дала усі стартові можливості виростити у себе під носом нацистського монстра. Але радує, що на рівні представників урядів політичні еліти починають приходити в себе. Болісно і важко. Але починають. Не всі. Але те, що європейці зараз у більшості готові «вписатися» за Україну не тільки перед РФ, але й перед США - це добрий сигнал. Головне, щоб в останній момент не зіскочили.

Вчора була цікава дискусія. Не можу цитувати, бо формат був off the record, але можна зробити висновок, що Трампу доведеться стишувати пил, якщо він хоче бачити в Європі партнера, а не виключно виконавця його забаганок. Перший «наскок» не пройшов. Тому тут буде ще багато серій. Підозрюю, що і в питанні України також. Головне - не розслаблятися. Зараз навпаки час для максимальної концентрації зусиль.

Джерело: Facebook

Читайте також: Атака по Чорнобильській АЕС може бути визнаною як теракт: 30 постраждалих, є важкі (відео)
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

«Я була впевнена, що з ним нічого не станеться»: трагічне прощання з засновником «Плацдарму» Олексієм Юковим у Києві
Ветеран Олексій Притула: про мову, Одесу, ТЦК та війну за свободу, а не за Зеленського
Зима 2026-2027: Три сценарії енергетичної кризи та готовність України
Україна атакує склади Wildberries: чому російський маркетплейс став ціллю та які наслідки для економіки РФ
Посол України в Польщі про образливі інциденти, майбутні виклики та історичні непорозуміння
Українцям за кордоном: нові правила військового обліку та консульських послуг
Люксові автівки за копійки: українські посадовці знову намагаються ввести в оману державу та громадян
Як Уолл-стріт навчили грати за правилами: Історія створення SEC
Все видео

Лента новостей

Мадяр: Війна проти РФ – це демонтаж її воєнної машини через асиметричне знекровлення
🕑 4 години 30 хвилин тому
Видавництво «Мрієлов»: як обіцянка на фронті перетворилася на видавничий дім за підтримки ЄС
🕑 4 години 45 хвилин тому
Національна філармонія України розпочала 163-й концертний сезон
🕑 5 годин 45 хвилин тому
Шахраї на Київщині втягують жертв у злочини, погрожуючи кримінальною відповідальністю
🕑 8 годин 45 хвилин тому
Китайські моделі ШІ завойовують Африку: доступність і локалізація перемагають американські аналоги
🕑 8 годин 50 хвилин тому
Українці за кордоном: нові правила тимчасового захисту, соціальні зміни та зростання антиукраїнських настроїв
🕑 9 годин 27 хвилин тому
Звернення на честь річниці командувача Сил безпілотних систем Мадяра від 429-ї бригади
🕑 9 годин 31 хвилину тому
Київ прощається з 46-річним Олександром Білецьким, який загинув на Донеччині
🕑 9 годин 32 хвилини тому
Чи перехоплює Україна ініціативу на фронті: аналіз змін у застосуванні БПЛА та тактиці
🕑 9 годин 47 хвилин тому
ЗСУ уразили ППО та РЛС ворога на півдні РФ та в Криму
🕑 10 годин 23 хвилини тому
Миколаївський зоопарк відзначив День працівників ветеринарної медицини
🕑 10 годин 32 хвилини тому
Українська ППО відбила масштабну атаку: збито 174 "шахеди" та 5 баражуючих боєприпасів
🕑 10 годин 33 хвилини тому
Авіаносець США готовий до експлуатації безпілотників-заправників MQ-25 Stingray
🕑 10 годин 34 хвилини тому
Зеленський втрачає довіру: від «контрнаступу» до «найскладнішої зими» – оцінка експерта
🕑 10 годин 35 хвилин тому
Українські "птахи" вразили російський тіньовий флот: 218 суден знищено за місяць операції "МоЛоЧКа"
🕑 11 годин 44 хвилини тому
Все новости