"Американці — зрадники і дебіли": військовий і політолог пояснив, чому США і далі будуть нести російські наративи

26.03.2025 в 19:29 | Віктор Андрусів, джерело: «Facenews»

Уїткофф і майстер-клас путіна. Розумію, що заяви Уїткоффа вже добряче полоскотали всім нерви. Знову ці істерики “ нас зливають”, “все пропало”.

По-перше, всі ці тези, про те, що Крим і Донбас російські, чи проросійські озвучував сам Трамп і робив це ще в першу каденцію. Ось приклад, 01 серпня 2016 “Люди в Криму, наскільки я чув, хочуть бути з Росією, а не там, де вони були”, або були повідомлення, що на самміті G7 в 2017 Трамп сказав: Крим — це частина Росії, бо там усі розмовляють російською. АЛЕ в грудні 2017 року він дав нам джевеліни!!!

Щодо відмови від вступу в НАТО - тобто коли на щорічних самітах НАТО нам відмовляли - ніхто не нервував. А коли це зробив Уїткофф - то всі запанікували? Та зрозуміло давно, що не тільки США, а й німці і французи, це без угорців і словаків - проти нашого членства. Що тут нового?

Уїткофф несе і буде нести російські наративи. І команда Трампа буде це робити. Бо з цього ж інтерв’ю стало зрозуміло, який майстер-клас показує путін. Показує нам про те, як треба працювати з Трампом. Дивіться, він сказав Уїткоффу, що ходив молитись за здоров’я Трампа, коли в того стріляли. Ну красиво ж, правда? А ще він замовив портрет і подарував. Дивіться як влучно працює путін. Сьогодні ж Трамп особисто обурився з приводу його неякісного портрету в Колорадо. На жаль, треба віддати належне путіну, він знає як працювати, на відміну від нас. Бо в його оточенні фахівці з цих питань.

Я розумію, що багатьом легше все пояснювати зрадою і дебілами, але американці мають свою логіку.

І це Логіка! Перше, вони хочуть зупинити бойові дії. Вони виходять з того, що Україна програє війну, і ця теза не безпідставна. Вони вважають, що ми досі тримаємося завдяки їх зброї, і що так бути не має. Друге, в контексті першого, шансів на повернення окупованих територій ми сьогодні не маємо. Третє, досягненню миру в їх голові полягає в тому, щоб залишити за путіним, те що він взяв, та відмовити Україні в членстві в НАТО. Вони розраховують, що на цих умовах він зупиниться. Четверте, їх не сильно цікавить наша думка, бо вони вважають, що у нас вибір між поразкою і поганим миром.

Насправді, це все вже було, і називалось корейським сценарієм. Нагадаю, що конфлікт там зупинився тільки після того, як американці заміть корейців підписали перемир’я!

По-факту, ця логіка не спрацює. У всякому разі вона не спрацює відразу. Бо путін не хоче миру. Він буде петляти і водити американців за ніс, що в кінці-кінців змусить їх перейти до тиску. Але цей момент ще не настав! Нам же головне бути в цьому моменті найбільш прихильними до миру. І робити свою справу з утилізації орків.

Джерело: Політика Андрусіва

Читайте також: "Хаос, а потім умивання рук": Америка готується кинути Ізраїль, Тайвань, Корею, Японію та Австралію
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Брудні таємниці Єрмака: провал переговорів у Москві, викриття Мендель і нові кризи України
Акумуляторні прожектори для майстрів: порівнюємо Scangrip, Metabo, Bosch, Makita, DeWALT, Milwaukee, Einhell
Венесуела: від «земного раю» до країни нафтового прокляття
Віктор Галасюк: навіщо Трампу Венесуела — шість головних причин конфлікту
Михайло Кухар: «Спроба ліквідації ФОПів — це економічна диверсія»
Катастрофа в Індонезії: потонули 440 людей, ще понад 400 зникли безвісти (відео)
Кіноа і «криза веганів»: як суперфуд перетворили на ворога бідних, а потім спростували власний міф
Його люди всюди: що показало розслідування Bihus.Info про обшуки НАБУ, відставку Єрмака і що буде далі
Все видео

Лента новостей

Найвищий Місяць за 17 років: що чекає знаки Зодіаку в суперповню 5 грудня
🕑 10 годин 37 хвилин тому
Європейські лоукостери готуються повернутися на український ринок
🕑 11 годин 37 хвилин тому
Херсонська ТЕЦ зупинила роботу після масованих ударів РФ
🕑 12 годин 37 хвилин тому
Будуть летіти роями: РФ запустила шахеди з 8 локацій менше ніж за годину
🕑 13 годин 28 хвилин тому
Підрозділ ГУР "Примари" знищив російський літак МіГ-29 на аеродромі "Кача" в Криму (відео)
🕑 13 годин 37 хвилин тому
У Львові під час перевірки документів вбили військового ТЦК, він стік кров’ю
🕑 16 годин 19 хвилин тому
Росіяни убили 6-річну дівчинку в Херсоні
🕑 17 годин 37 хвилин тому
Росія створила щонайменше 165 військових таборів з мілітаризації викрадених українських дітей (фото)
🕑 19 годин 37 хвилин тому
Атака "Іскандером" по Кривому Рогу: кількість постраждалих зросла (фото)
🕑 21 годину 7 хвилин тому
Окупанти вдарили дронами по Одесі: вже 7 постраждалих, вирувала пожежа (фото)
🕑 21 годину 38 хвилин тому
"Лежить і стогне": в Одесі чоловік підірвав три гранати у під'їзді будинку (відео)
🕑 вчора
Українська чемпіонка світу зі стрибків у воду Софія Лискун прийняла громадянство РФ
🕑 вчора
Як обрати бездротові навушники та під’єднати їх до смартфона: поради від Foxtrot
🕑 вчора
Стрілянина у Конча-Заспі між бійцями ГУР та військовими сталась через землю: усі подробиці
🕑 вчора
Тарас Тополя порушив мовчання після заяви про розлучення і відреагував на чутки
🕑 вчора
Все новости