"Це клінічний мазохізм": як Європа вчиняє економічне самогубство, відновлюючи за свій кошт нафтопровід "Дружба"
Ми якось надто захопилися аналізом того, що каже Трамп і фактично втратили розуміння, що відбувається у нас під носом. Активізація російського сценарію на розкол ЄС триває - і, що найгірше, досить успішно. Причому, системно і крок за кроком. І я б сказав, що це робиться без особливих публічних заяв, якщо не брати елемент угорських виборів. Ця какафонія абсурду виходить уже за межі розумного.
Не можу сказати, що в Європі всі мислять однаково, підлаштовуючись під умови. Є винятки. Євродепутат від Латвії Ріхардс Колс (дякую за наводку Michael Gonchar), реагуючи на допис глави Єврокомісії Урсули фон дер Ляйєн про відбудову нафтопроводу «Дружба», пише так:
Читайте також: "Нафтогаз" підтвердив приліт по нафтопроводу "Дружба" на кордоні з Польщею: розповіді очевидців (відео)
«Пік абсурду ЄС. Ми готуємося ремонтувати трубопровід, який сама ж Росія підірвала - щоб відновити постачання російської нафти, від якої ми нібито відмовляємося - для Угорщини, яка блокує €90 млрд допомоги Україні, яку ми фінансуємо… без Угорщини.
Якщо це не буде оплачено з заморожених російських активів - як це має бути і морально, і юридично - це вже за межами здорового глузду.
Ми субсидуємо агресора замість того, щоб змусити його платити за власні руйнування. Це клінічний мазохізм - співучасть у власному економічному самогубстві та задушенні України».
Тут в принципі додати нічого. Це дійсно виглядає повним божевіллям. Європа хоче платити за ремонт «Дружби», яку знищив агресор (який гарний символізм в назві!), щоб знову купувати в Росії ресурс, від якого на словах сама ж відмовляється. І робить це так «делікатно», щоб, не дай Боже, не образити тих, хто паралельно блокує допомогу Україні.
Найгірше в цьому всьому, що Росії тут навіть не треба особливо напружуватись. Досить просто трохи підігріти ці протиріччя медійно, розігнати через соцмережі - і далі вже механізм європейських рішень почне працювати всупереч елементарній логіці. Проти самої ж Європи.
Ми це вже неодноразово проходили. Але граблі вже лежать на землі. А європейська нога от-от на них наступить.
Джерело: Facebook
Дивіться також: Цілує руку вбивці: в Індії мультяшні Моді та Путін заспівали про дружбу, є в кадрі і Трамп (відео)


Українські "КАБи" та "вирівнювачі": новітня зброя ефективно знищує військові об'єкти окупантів
Hornet: Як американський дрон за €5000 став нічним жахом російської логістики на 160 км
Провальна тактика в суді: Чому відеодокази не допомогли скасувати мобілізацію на Закарпатті
"Зайти і вийти – найнебезпечніше": Відверта розповідь воїна про будні піхоти в районі Часового Яру
Україна ставить Лукашенка перед жорстким вибором: ультиматум або економічний колапс
Від "Гойда!" до "Куди відступати?": Як російська "спецоперація" привела до внутрішнього хаосу та відчаю
Кароль Навроцький: як польський президент перетворив національні болі на власну піар-кампанію
Негода на півдні Росії: град, зливи та прорив дамби знищують врожай












