Украинцев повергла в шок стоимость номера в одном из одесских отелей

25.05.2017 в 09:42 | 150, «Znaj.ua»

В Украине начинается курортный сезон и одним из главных городов для отдыха остается Одесса. Но пользователей соцсетей шокировала цена за элитный номер в гостинице, которая достигает четырех тысяч евро.

Об апартаментах написал Иосиф Пинтус в Facebook. В номере люкс-класса в Penthouse Heaven предлагают снять «всего» за 125 000 гривен в сутки. Апартаменты расположены в семи километрах от центра города.

Сам пользователь охарактеризовал номер, как «скромное обаяние Одессы». В описании указано, что на территории есть сад с сезонным открытым бассейном и принадлежностями для барбекю. В комментариях пользователи шутят, что «Мальдивы и Майами отдыхают».

«Как говорил Жванецкий: «Сколько-сколько? Это за килограмм или за весь мешок?», - пишут в соцсетях.

Другие пользователи предполагают, что «при поселении предусмотрен VIP-комплимент от заведения - бокал шампанского «Одесса». Украинцы жалуются, что цены на аренду жилья и услуги в Одессе начали неприятно удивлять еще прошлым летом. Были случаи, по словам пользователей соцсетей, когда отменяли бронь на одну цену и «сразу выставляли цену в два раза выше на тот же номер и на те же даты».

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

В Україні відбулися перші зимові перегони бойових роботів: результати та перспективи НРК
Мільярди повз бюджет: на митниці викрили масштабні схеми з імпортом авто
Український «єдиноріг» у сфері DefenseTech: стартап UFORCE досяг капіталізації в $1 млрд
Японія готує збройову революцію: як нова експортна стратегія Токіо допоможе Україні
Вбивство за доступ до криптогаманця: син українського банкіра позбавив життя батька заради 250 тисяч євро
Ультиматум Мерца в Пекіні: Німеччина вимагає від Китаю змінити правила гри
Вбивство Андрія Портнова: у Німеччині затримали підозрюваного з «донецьким» минулим
Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ
Все видео

Лента новостей

РФ вдарила ракетою по виробництву одягу, який носить Зеленський після сварки з Трампом через костюм (відео)
🕑 вчора
Надіслав запит, але не Путіну: Нетаньягу хоче обговорити з Зеленським захист від іранських дронів
🕑 вчора
Назріває нова війна? Сербія готується до нападу Хорватії, Албанії та Косово
🕑 вчора
Ми просуваємось на півдні: Сирський закликав до інформаційної тиші
🕑 вчора
Удар 4 КАБами по житлових кварталах​ Запоріжжя: поранених більшає, є важкі (відео)
🕑 вчора
Дрон атакував пасажирський потяг на Сумщині: відео згораючого вагону
🕑 вчора
Нацбанк продає мільярдами валюту з резервів, а гривня б’є антирекорди
🕑 позавчора
На Київщині 4 загиблих, горіли багатоповерхівка, приватні будинки, гуртожитки, виробництво, склади й авто (фото)
🕑 позавчора
Іранські дрони-камікадзе атакували французьку військову базу в Іраку (відео)
🕑 позавчора
14 млн грн збитків: на Дніпропетровщині розслідують розкрадання на фортифікаціях
🕑 позавчора
Там зберігаються ядерні авіабомби: Іран запустив балістику по головному об'єкту НАТО у Туреччині (відео)
🕑 3 дні тому
Під Києвом трагічно загинув відомий український еколог і зоозахисник Володимир Борейко: що відомо
🕑 3 дні тому
Зеленський: Росія отримає $10 млрд на війну через послаблення санкцій від США
🕑 3 дні тому
Російський "Іскандер" вдарив біля автобуса на Харківщині: загинули водій та двоє пасажирів (фото)
🕑 3 дні тому
Путін інвестує у військову машину: США зняли санкції та дозволили продаж російської нафти й нафтопродуктів
🕑 3 дні тому
Все новости