Порошенко подал в суд на BBC

21.09.2018 в 11:22 | 214, «Facenews»

Президент Украины Петр Порошенко подал в суд на BBC за клевету из-за материала, в котором британский телеканал утверждал, что представители украинского президента заплатили 300 тысяч долларов за встречу с президентом США Дональдом Трампом.

Об этом сообщает британское издание The Telegraph.

Адвокаты Порошенко подчеркнули, что информация в материале не соответствует действительности и вредит репутации президента Украины.

"Утверждение о том, что заявитель (Порошенко – ред.) виноват в серьезной коррупции, само по себе является чрезвычайно весомым и серьезным ... Это также вызывало у него значительное беспокойство и смущение, поскольку это утверждение ставит под удар его личное достоинство и честность", - сообщили представители Порошенко.

По их словам, публикация BBC "нанесла ущерб репутации Порошенко, что особенно опасно, поскольку тот активно продвигает в Украине антикоррупционные шаги".

Напомним, в статье ВВС говорилось о том, что встреча президентов США Дональда Трампа и Украины Петра Порошенко в июне 2017 года была организована за большие деньги.

В расследовании ВВС со ссылкой на источники сообщалось, что изначально встреча Порошенко и Трампа планировалась короткой. Киев хотел больше времени на переговоры. Поэтому, мол, подключили неофициальные каналы – вышли на адвоката Трампа Майкла Коэна, который за свое содействие в проведении расширенных переговоров якобы получил от 400 до 600 тысяч долларов.

Администрация президента Украины назвала эту информацию фейком. В Администрации отметили, что встреча была организована исключительно дипломатическими путями, в частности с помощью посольства Украины в США.

У Порошенко требуют опубликовать опровержение информации и обещают подать иск в суд в случае, если этого не произойдет. Этот материал до сих пор можно найти на странице BBC, он не был удален.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Анігіляція «Ахмату» на Сумщині: ГУР розкрило деталі унікальної спецоперації за участю агента-перебіжчика
Сбербанк б’є на сполох: росіяни масово забирають вклади, а нафтопереробка обвалилася до мінімуму
Замороження переговорів з Ліваном та нічні бої в Тегерані: головне з огляду Григорія Тамара
«Мазутний корок» та технологічний параліч: як удари по НПЗ руйнують економіку РФ
Політичний бек-офіс на Грушевського: оприлюднено «плівки Міндіча» про кадрові ігри та «Проєкт 23»
«На Росію ніхто не нападав»: російський пропагандист Боронець у прямому ефірі спростував брехню Путіна
Орбітальна війна: як Китай перетворює космос на нове поле бою
«Вже немає сил слухати цю брехню»: на російському ТБ стався публічний розкол серед пропагандистів
Все видео

Лента новостей

Путін боїться замаху й перевороту, між силовиками наростає конфлікт: дані розвідки країни ЄС
🕑 37 хвилин тому
Якщо трудові мігранти приїдуть до України, ми отримаємо нові інфекційні хвороби, - Голубовська
🕑 2 години 37 хвилин тому
"Скоро щось станеться": Європа очікує нападу Росії протягом наступних 2 років
🕑 4 години 37 хвилин тому
США залучать до операції "Свобода" в Ормузькій протоці 15 тисяч військових та понад сотню літаків
🕑 6 годин 37 хвилин тому
Росія вдарила ракетою по Харківській області, є загиблі та постраждалі, багато руйнувань (фото)
🕑 7 годин 16 хвилин тому
Більше 10000 ворожих дронів-камікадзе на добу: у Генштабі розповіли, які напрямки найгарячіші
🕑 8 годин 37 хвилин тому
Зеленський прибув на саміт Європейської політичної спільноти
🕑 9 годин 54 хвилини тому
У Москві приліт у багатоповерхівку за 7 кілометрів від Кремля, хоча місто упакували ППО до 9 травня (відео)
🕑 10 годин 13 хвилин тому
У Польщі знайшли вбитого українця: він лежав у калюжі крові на тротуарі
🕑 22 години 7 хвилин тому
В Україні спростили доступ та використання наркотиків на фронті
🕑 23 години 7 хвилин тому
Удар по Пермі: випалено 70% нафтоперекачувальної станції (фото, відео)
🕑 вчора
До Фінляндії залетів дрон з Росії
🕑 вчора
Росіяни влучили у Кривому Розі в багатоповерхівку, виникла величезна пожежа, все в диму (відео)
🕑 вчора
Окупанти вдарили по Дніпру - 4 ракети за 10 хвилин: є влучання по житлових кварталах (фото, відео)
🕑 вчора
Росіяни атакували АЗС на Дніпропетровщині, пошкоджено автобус, який перевозив 40 дітей, є поранені (фото)
🕑 вчора
Все новости