"Другой я никогда не стану": солистка группы Kazka показала снимки в купальнике (фото)
15.10.2019 15:23 (Оновлено 15.10.2019 в 15:27)
Солистка группы Kazka Александра Зарицкая разместила в Инстаграм снимки, где предстала в купальнике. Вместе с тем артистка поинтересовалась у подписчиков, любят ли они свою фигуру и чувствуют ли себя сексуальными.
Зарицкая поделилась, что долгое время не могла принять свои формы. Однако со временем смирилась с тем, что никогда не изменится.
«Я долго ненавидела то, что видела в зеркале. Ненавидела до тех пор, пока не поняла – другой я никогда не стану. Поэтому у меня есть выбор – сидеть на жестких диетах всю жизнь, считать калории в судорогах от страха перевесить дневную норму или понять, что я такая, как я есть, и стараться усовершенствовать свои формы. Я за счастливую жизнь. За спорт и сладости», - поделилась Александра.





Червінський звинуватив Зеленського та Єрмака у роботі в інтересах РФ і зриві операцій спецслужб: що він стверджує
Європейський Союз проти X: як штраф у 120 млн євро переріс у політичну війну
Антон Луковський, спортивний психолог: як приручити інстинкти та навчити спортсмена думати
Ігор Коломойський: від “короля Привату” до підсудного. Як будувалась і руйнувалась імперія одного з головних олігархів України
У космосі тиснуть на шпигунів, підсилюють ракети й будують власні «старлінки»: головні події випуску Alpha Centauri
Мінфін дає ФОПам перепочинок до 2027 року: що означає нова заява і чого чекає МВФ
Цілує руку вбивці: в Індії мультяшні Моді та Путін заспівали про дружбу, є в кадрі і Трамп (відео)
Нардеп «Слуги народу» Юрій Камельчук заплутався у версіях про свій євротур і показав фейкові «докази відрядження» – розслідування













