Мощные снегопады в Украине высмеяли меткими фотожабами (фото)
В Украине вот уже несколько дней снегопады заметно нарушили привычную жизнь населения, внеся коррективы в их привычный распорядок дня, передает FaceNews.ua.
В частности, люди шутят, что теперь вместо чашечки кофе им приходится разгребать снег у дома, или же "выкапывать" свое транспортное средство.
Некоторые также сравнили очистку территории и транспортных средств от снега с утренней зарядкой.
Также многие обратили внимание на то, что уже вот несколько лет зима не радовала таким обилием снега, а теперь решила это сделать за несколько недель до весны.







Інвестор звинуватив Kernel у «недружніх» діях проти міноритаріїв і заявив про позови в Люксембурзі
«Хрещений батько на “удальонці”»: УП оприлюднила розслідування про пересування й контакти Андрія Єрмака
Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи
SpaceX заблокувала використання Starlink російськими військами: Україна повертає технологічну перевагу
Файли Епштейна спровокували політичну кризу на Заході: суспільство вимагає повного розкриття імен і відповідальності
У Міністерстві оборони виявили ризик масштабного дефіциту дронів через провалені закупівлі попереднього керівництва
Після призначення Кирила Буданова в Офісі президента змінився стиль роботи — Железняк
Зеленський заявив, що розглядає можливість балотування на другий термін після завершення війни







