В Программе медгарантий заложили около 10 млрд гривен на борьбу с COVID

20.02.2021 в 01:12 | Наталья Ткачук, джерело: «Facenews»

В Программе медицинских гарантий заложили около 10 млрд гривен на борьбу с COVID-19. Национальная служба здоровья постоянно мониторит ситуацию с уровнем заболеваемости, передает FaceNews.ua.

Об этом сообщает пресс-служба ведомства.

"В Программе медицинских гарантий-2021 предусмотрено около 10 млрд гривен на борьбу с COVID-19. НСЗУ постоянно мониторит ситуацию с уровнем заболеваемости, чтобы успеть перераспределить средства государственного бюджета", - указано в сообщении.

В прошлом году НСЗУ выплатила более 19 млрд гривен больницам и центрам экстренной медицинской помощи за оказание помощи пациентам с COVID-19 или с подозрением на него. В текущем году 25 центров экстренной медицины получили от НСЗУ уже почти 1,5 млрд гривен.

"На сегодняшний день договоры с НСЗУ на стационарное лечение пациентов с COVID-19 имеют 511 медицинских учреждений. В январе медицинскую помощь пациентам с COVID-19 в Украине оказывали более 3 тыс. команд, из которых 289 - неанестезиологические", - информируют в ведомстве.
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Червінський звинуватив Зеленського та Єрмака у роботі в інтересах РФ і зриві операцій спецслужб: що він стверджує
Європейський Союз проти X: як штраф у 120 млн євро переріс у політичну війну
Антон Луковський, спортивний психолог: як приручити інстинкти та навчити спортсмена думати
Ігор Коломойський: від “короля Привату” до підсудного. Як будувалась і руйнувалась імперія одного з головних олігархів України
У космосі тиснуть на шпигунів, підсилюють ракети й будують власні «старлінки»: головні події випуску Alpha Centauri
Мінфін дає ФОПам перепочинок до 2027 року: що означає нова заява і чого чекає МВФ
Цілує руку вбивці: в Індії мультяшні Моді та Путін заспівали про дружбу, є в кадрі і Трамп (відео)
Нардеп «Слуги народу» Юрій Камельчук заплутався у версіях про свій євротур і показав фейкові «докази відрядження» – розслідування
Все видео

Лента новостей

Полярний вихор слабшає: Європу може охопити "зима сторіччя"
🕑 1 годину 2 хвилини тому
Червоний Хрест за гроші Європи робить з викрадених українських дітей солдатів
🕑 2 години 30 хвилин тому
Країни Європи купують нафту й газ у РФ на мільярди, а допомагають Україні в рази менше
🕑 4 години 17 хвилин тому
У ЗСУ запевняють, що Україна готова до можливого руйнування Печенізької дамби
🕑 5 годин 3 хвилини тому
Росія змінила тактику ударів по цивільній інфраструктурі України
🕑 6 годин 47 хвилин тому
Молочка та мʼясо можуть здорожчати на 30%
🕑 8 годин 17 хвилин тому
Степан Гіга перебуває у вкрай тяжкому стані, йому ампутували ногу.
🕑 8 годин 20 хвилин тому
Інвестиційний листопад України: нові заводи, індустріальні парки та зростання переробки. Огляд Сергія Гарбара
🕑 8 годин 40 хвилин тому
Пожежі у квартирах та десятки евакуйованих: шахед вдарив по 9-поверхівці в Охтирці (фото, відео моменту)
🕑 9 годин 17 хвилин тому
У Чернігові шахед вибухнув біля багатоповерхівки, постраждали люди (фото)
🕑 10 годин 2 хвилини тому
"Випадково побачила, хто я є": Олена Тополя вперше вийшла на зв'язок після заяви про розлучення
🕑 23 години 17 хвилин тому
М'ясорубка Путіна: у Росії провели поіменний підрахунок убитих солдатів і назвали кількість
🕑 вчора
Експерт Микола Ковзель пояснив, чому транспортно-експедиційна галузь критична для відновлення економіки
🕑 вчора
В убивстві у Відні сина заступника мера Харкова підозрюють пасинка амбасадорки України в Болгарії
🕑 вчора
Відплата за Бучу: ГУР та партизани знищили авто і двох окупантів на Херсонщині (відео)
🕑 вчора
Все новости