На Ровенщине отлетевшая от лесовоза деталь сломала плечо пешеходу (видео)
06.08.2021 16:00 (Оновлено 06.08.2021 в 16:47)
В селе Балашовка Ровенской области 44-летний пешеход получил травму в результате того, что от лесовоза на ходу отлетела деталь, передает FaceNews.ua.
Как говорится в сюжете ТСН, мужчину госпитализировали с открытым переломом плеча.
Как оказалось, что лесовоз не прошел техосмотр.
Как отмечается в сюжете, полтора месяца назад деталь от лесовоза влетела в пешехода в Березном, он умер. А в прошлом году в селе Новоречица деталь от колеса убила 11-летнюю девочку, которая стояла возле магазина.
Опасный грузовик
Смотрите также: В Киеве у троллейбуса на ходу лопнуло колесо (видео)


Викрадення свідків та тиск на викривачів: новий скандал навколо «справи Баканова»
Енергетична незалежність від сонця: у Кременчуці запустили серійне виробництво сонячних трекерів «ХАММЕР»
Авто на жінку, хата на тещу: ТОП-6 історій про те, як українські чиновники ховають статки
«Кінець війни до літа», вибори й референдум: у підсумках тижня «Є ПИТАННЯ» зібрали головні скандали навколо Банкової, мобілізації та спорту
«Російський слід» в Офісі генпрокурора: журналістка заявила про паспорти РФ, бізнес в «ЛНР» та податки до бюджету агресора
«Дельта» проти «Дзвону»: НАБУ передало до суду справу про корупцію в бойовій ІТ-системі ЗСУ
Рада зірвала голосування за євроінтеграційні закони
Зігріти тіло й «перезавантажити» голову: як кияни рятуються від холоду та втоми





