Жертвами обстрілу у Часовому Яру вже стали 47 осіб: розбір завалів 5-поверхівки триває (фото)
Кількість загиблих внаслідок ракетного удару військовими РФ по будинку у місті Часів Яр Донецької області зросла до 47 осіб. Про це повідомляє Головне управління ДСНС у Донецькій області.
"Станом на 10:00 13 липня під час проведення аварійно-рятувальних робіт у п’ятиповерховому житловому будинку в м. Часів Яр виявлено тіло 1 загиблої особи. Всього виявлено тіла 47 загиблих, з них 1 дитина, врятовано з-під завалів 9 людей", - йдеться у повідомленні.
Рятувальниками проведено розчищення та розбір понад 465 тонн зруйнованих елементів будинку, роботи тривають.



Нагадаємо, російські військові ввечері 9 липня з "Ураганів" обстріляли місто Часів Яр Бахмутського району. О 21:17 внаслідок ракетного обстрілу сталось руйнування двох п'ятиповерхових житлових будинків. У одному з будинків повністю знищено два під'їзди.
Читайте также: Російські "Урагани" розгатили багатоповерхівку в Часовому Яру: жертв більшає, під завалами десятки людей (відео)


В Україні відбулися перші зимові перегони бойових роботів: результати та перспективи НРК
Мільярди повз бюджет: на митниці викрили масштабні схеми з імпортом авто
Український «єдиноріг» у сфері DefenseTech: стартап UFORCE досяг капіталізації в $1 млрд
Японія готує збройову революцію: як нова експортна стратегія Токіо допоможе Україні
Вбивство за доступ до криптогаманця: син українського банкіра позбавив життя батька заради 250 тисяч євро
Ультиматум Мерца в Пекіні: Німеччина вимагає від Китаю змінити правила гри
Вбивство Андрія Портнова: у Німеччині затримали підозрюваного з «донецьким» минулим
Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ








