У Херсонській області ЗСУ звільнили вже 53 населені пункти

02.08.2022 в 13:22 | Ольга Чернявська, джерело: «Facenews»

На Херсонщині Збройні Сили України звільнили від окупантів вже 53 населені пункти. Про це в ефірі національного телемарафону повідомив тимчасовий виконувач обов'язків голови Херсонської обласної військової адміністрації Дмитро Бутрій.

"На сьогодні офіційно вже підтверджено 53 населених пункти, які звільнено. Ми подаємо цю інформацію виключно коли вона погоджена з Генеральним штабом. Тому що до повного звільнення військові проводять ще певні дії щодо розмінування", - сказав Бутрій.

Він зазначив, що практично вся деокупована територія піддається постійному обстрілу російськими військовими житлових будинків, об'єктів інфраструктури, шкіл, і становище в цих селах катастрофічне.

"Звичайно, людям ми не рекомендуємо повертатися, тому що вони піддають своє життя серйозній небезпеці", - наголосив Бутрій.
Читайте також: Пошкоджено єдиний міст через Інгулець біля Херсона, який дуже важливий для росіян (відео)
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Пляжний теніс: як молодий вид спорту став світовим трендом і чому Україна серед лідерів
Запис гри з пляжного тенісу в СЕТ 15.12.2025: жива динаміка та реальні емоції на корті
США формують новий альянс для зламу монополії Китаю на рідкоземельні метали
Google тестує браузер Disco, Meta готує конкурента GPT-5, а Пентагон масово впроваджує генеративний ШІ
WSJ: «мирний план» Трампа для України може супроводжуватися великою бізнес-угодою з РФ — що відомо
«Єрмака прибрали», але правила гри лишилися: про що говорять Шабунін і Ніколов
Кінець Голлівуду? Runway Gen-4.5, переклад у навушниках від Google та «ШІ-офіс» 2025: що реально змінилося
Битва за нанометри: як санкції змусили Китай піти ва-банк у виробництві мікрочіпів
Все видео

Лента новостей

"Слимаки, обісрані від страху": Бабарико не знає, чий Крим, хто на кого напав і за "русскій язик" (відео)
🕑 13 годин 27 хвилин тому
У будинках українців шалено стрибає напруга
🕑 14 годин 32 хвилини тому
"Баба да, баба да": щойно "Слуга Народу" обрала нового голову партії
🕑 14 годин 42 хвилини тому
У Франції на віллу ексгенпрокурора Піскуна прийшли з обшуками через Коломойського
🕑 15 годин 32 хвилини тому
В Одеській області оголосили надзвичайну ситуацію державного рівня
🕑 15 годин 58 хвилин тому
Жодного шансу вижити: в Італії вбили українця
🕑 18 годин 2 хвилини тому
Зіркові війни наж "жирними" цілями у Росії: атаковано НПЗ, бурову установку і не лише (відео)
🕑 19 годин 11 хвилин тому
У багатоповерхівці, в яку у Запоріжжі влучив КАБ, намагаються загасити величезну пожежу (відео)
🕑 19 годин 36 хвилин тому
"Він Бог і брат": батько 15-річного нациста з Росії, який зарізав 10-річного таджика, воює в Україні (фото)
🕑 вчора
В Одесі дрони влетіли в багатоповерхівку біля моря, ще палає "Нова пошта" (відео)
🕑 вчора
У казармі на Криворіжжі знайшли у зашморгу 55-річного ухилянта
🕑 вчора
"Заселимо Донбас бурятами з глибинки": Пєсков заявив, що різдвяного перемир'я не буде
🕑 вчора
Безугла біля трибуни ВРУ побила Таруту та Клочка, а Тищенка послала "нах*й" (відео)
🕑 вчора
"Бєй ж*дов, спасай Росію": подробиці про школяра, який зарізав 4-класника і зробив селфі з його тілом (відео)
🕑 вчора
"Она нє утонула", але 14 моряків вбито: у Росії паніка і розбір польотів через підірваний човен у Новоросійську
🕑 вчора
Все новости