Росіяни вночі обстріляли ракетами Запоріжжя: відео моменту "прильоту"
Окупанти в ніч на понеділок, 26 вересня, вдарили ракетами по Запоріжжю. В результаті атаки пошкоджені житлові будинки. Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв у своєму Telegram-каналі.
"Вночі Запоріжжя знову зазнало ракетного удару", - йдеться в повідомленні.
За його словами, в результаті обстрілу пошкоджені житлові будинки - вилетіли вікна. Крім того, постраждали освітній заклад та заклад охорони здоров'я. Також пошкодження зафіксовані в гаражному кооперативі, де спалахнула пожежа. В результаті події постраждали автомобілі.
У свою чергу голова Запорізької ОДА Олександр Старух уточнив, що удар росіяни завдали по селу в області.
"За попередньою інформацією, постраждалих немає. Руйнування зазнали об'єкти інфраструктури. В результаті атаки, виникли пожежі. На місці події працюють рятувальники і всі відповідні служби", - підсумував Старух.
Читайте також: Тіло військового з жовто-синім браслетом на руці віддали рідним для поховання: без батька залишилися двоє маленьких дітей


Зігріти тіло й «перезавантажити» голову: як кияни рятуються від холоду та втоми
Українських командирів навчають планувати бій за стандартами НАТО: стартував курс TLP Classic + «Кропива»
«Ударний тиждень» у Раді зірвався: Железняк заявив про провал голосувань і ризик парламентської кризи в березні
Зрив постачання понад 100 тисяч FPV-дронів: Ніколов заявив про системну помилку в оборонних закупівлях
Розслідувачі УП заявили, що Єрмак після відставки зберіг вплив і може керувати «бек-офісом» Президента
Інвестор звинуватив Kernel у «недружніх» діях проти міноритаріїв і заявив про позови в Люксембурзі
«Хрещений батько на “удальонці”»: УП оприлюднила розслідування про пересування й контакти Андрія Єрмака
Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи












