xcounter
Calendar Icon

"Котел" для окупантів: ЗСУ відвоюють Лиман протягом наступних 72 годин, - ISW

01.10.2022 09:09 (Оновлено 01.10.2022 в 09:09)

Українські захисники відвоюють Лиман Донецької області, де, за словами самих кремлівських пропагандистів, угруповання ЗС РФ потрапило в "оперативне оточення", протягом наступних 72 годин. Про це йдеться в звіті Інституту вивчення війни.

Учора російська сторона заявляла про те, що окупанти як і раніше контролюють одну з доріг до Торського, тоді як ЗСУ перекрили дорогу Дробишеве-Торське в районі Ставок.

Водночас, судячи з опублікованих відео, українська артилерія досягає вогнем частини підрозділів ворога, що тікають дорогою до Торського.

За словами тих же "військових" блогерів, українська артилерія продовжує блокувати єдиний шлях відходу російських сил, що залишився на дорозі Кремінна-Торське.

Багато пропагандистів стверджували, що відхід росіян з Лиману нагадує за своєю хаотичністю відступ з Балаклії Харківської області. Вони критикували російське командування за відсутність артилерійської підтримки. За їхніми словами, ЗС РФ обстрілюють Миколаївську область, замість того, щоби допомагати обороні Лиману.

Ще кілька днів тому західні аналітики заявляли, що ЗСУ, схоже, мають намір оточити російські сили у Лимані Донецької області. Це дозволить українським захисникам загрожувати позиціям РФ уздовж західного кордону Луганської області та в районі Сєвєродонецька-Лисичанська.

Читайте також: Росія вбила 30 українців і покалічила ще 88, вдаривши по гуманітарній колоні в Запоріжжі
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини