xcounter
Calendar Icon

Білоруса, який втратив дочку через обстріл Києва російськими військовими, ув'язнили за образу Лукашенка

19.11.2022 09:11 (Оновлено 19.11.2022 в 09:11)

У Білорусі дали два роки колонії загального режиму 68-річному Олександру Потапову за коментарі про обстріл Києва в соцмережі "Одноклассники".

Мешканця Вітебська звинуватили в образі Лукашенка (частина 1 статті 368 Кримінального кодексу), повідомляє правозахисний центр "Вясна".

Потапов – уродженець України, який із 1997 року мешкає у Вітебському районі та має громадянство Білорусі.

Під час обстрілу Києва окупаційними військами чоловік втратив дочку. Крім того, його неповнолітня племінниця залишилася без ноги. 8 та 16 липня Потапов розмістив у соцмережі два коментарі щодо запуску ракет з території Білорусі у бік України. Експертиза визнала його згадування Лукашенка "образливими".

З 25 серпня чоловік перебуває під вартою. На одному з судових засідань він заявив, що весь час погано почувається, відчуває важкість у голові, слабкість і змушений приймати знеболювальні засоби. Йому обіцяли обстеження у медичному стаціонарі, але вже майже три місяці він перебував у жорстких умовах увʼязнення у штрафному ізоляторі.

На суді Потапов повністю визнав свою провину.

Читайте також: Коли закінчиться війна і чому білоруси гірші за росіян? Перше відео інтерв'ю Юрія Гудименка після поранення
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини