Вбито ватажка ІДІЛ, який "боровся з ворогами Бога"
Екстремістське угруповання ІДІЛ заявило про вбивство в бою його лідера Абу Хасана аль-Хашімі аль-Кураші. Про це повідомив арабський телеканал Al Arabiya з посиланням на представника групи.
Іракець аль-Кураші був убитий під час "битви з ворогами Бога". Представник терористів не уточнив дату та обставини його смерті.
Загиблий лідер ІДІЛ був братом вбитого колишнього ватажка організації Абу Бакра аль-Багдаді, пише Reuters з посиланням на двох іракських співробітників служби безпеки та джерело у західній службі безпеки.
Прессекретар ІДІЛ назвав нового лідера угруповання — ним стане Абу аль-Хусейн аль-Хусейн аль-Кураші. Жодних подробиць про нового лідера він не навів.
Зазначимо, що Кураші — це приставка до імені, що вказує на приналежність до арабського племені Курайш (керівний клан стародавньої Мекки, — Ред.), звідки був родом пророк Мухаммед.
Представник Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі заявив, що США вітають новину про вбивство лідера ІДІЛ.
"Ми вітаємо оголошення про те, що ще один лідер ІДІЛ більше не ходить землею", — сказав американський чиновник.
Читайте також: В Японії вбили експрем'єр-міністра Сіндзо Абе: під час виступу з передвиборчою промовою йому прострелили шию (відео моменту)


В Україні відбулися перші зимові перегони бойових роботів: результати та перспективи НРК
Мільярди повз бюджет: на митниці викрили масштабні схеми з імпортом авто
Український «єдиноріг» у сфері DefenseTech: стартап UFORCE досяг капіталізації в $1 млрд
Японія готує збройову революцію: як нова експортна стратегія Токіо допоможе Україні
Вбивство за доступ до криптогаманця: син українського банкіра позбавив життя батька заради 250 тисяч євро
Ультиматум Мерца в Пекіні: Німеччина вимагає від Китаю змінити правила гри
Вбивство Андрія Портнова: у Німеччині затримали підозрюваного з «донецьким» минулим
Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ







