У Білорусі з полігону поблизу кордону з Рівненщиною втекли озброєні російські солдати
У Білорусі з полігону "Обуз-Лісновський" під Барановичами втекли кілька солдатів ЗС РФ. Про це повідомляють білоруські телеграм-канали.
Учора після полудня місцеві жителі бачили 3-4 солдатів російської армії, які втекли зі сторони полігону. При собі вони мали автомат Калашнікова.
На зв'язок із журналістами вийшли товариші по службі солдатів-втікачів. Вони підтвердили, що вчора в районі 15-ї години троє солдатів дійсно втекли з полігону "Обуз-Лісновський". За словами російських військових, одного з них звуть Максим З. 1996 або 1997 року народження.
Крім того, менше ніж за три години після втечі одного із солдатів бачили під Барановичами аж за 20 кілометрів від полігону. Також повідомляють, що у самому місті з самого ранку ходить "військова комендатура" — солдати із червоно-зеленими нашивками, яких помічають на різних вулицях Барановичів.

На фото представники військової комендатури.
Читайте також: Коли закінчиться війна і чому білоруси гірші за росіян? Перше відео інтерв'ю Юрія Гудименка після поранення


Зігріти тіло й «перезавантажити» голову: як кияни рятуються від холоду та втоми
Українських командирів навчають планувати бій за стандартами НАТО: стартував курс TLP Classic + «Кропива»
«Ударний тиждень» у Раді зірвався: Железняк заявив про провал голосувань і ризик парламентської кризи в березні
Зрив постачання понад 100 тисяч FPV-дронів: Ніколов заявив про системну помилку в оборонних закупівлях
Розслідувачі УП заявили, що Єрмак після відставки зберіг вплив і може керувати «бек-офісом» Президента
Інвестор звинуватив Kernel у «недружніх» діях проти міноритаріїв і заявив про позови в Люксембурзі
«Хрещений батько на “удальонці”»: УП оприлюднила розслідування про пересування й контакти Андрія Єрмака
Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи












