xcounter
Calendar Icon

"Права рука" Путіна відповіла на заклик Зеленського вивести війська з України до Різдва

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що про виведення російських військ з України до кінця 2022-го року "не може йтися". Про це він заявив у коментарі росЗМІ, коментуючи пропозицію глави України вивести путінських військових до Різдва (він не уточнив - 25 грудня або 7 січня) з території нашої країни.

Також "права рука" Путіна порадила українській стороні "приймати ті реалії, які склалися за весь цей час". Йдеться про новозахоплені Росією після початку повномасштабної війни території.

"Ці реалії говорять про те, що у РФ з'явилися нові суб'єкти, з'явилися вони в результаті "референдумів", які пройшли на цих територіях. Без урахування цих нових реалій будь-яке просування вперед неможливо", - заявив Пєсков.

Нагадаємо, що 12 грудня президент Володимир Зеленський під час виступу перед лідерами країн G7 запропонував Росії вивести окупаційні війська з України на Різдво.

"Я не бачу причин, чому Росії не зробити це зараз, на Різдво. Відповідь з Москви покаже, чого там дійсно хочуть", - наголосив Зеленський. .
Читайте також: РПЦ роздає "могілізованим" молитву за Путіна — "верховного головнокомандувача божого війська" (фото)
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини