xcounter
Calendar Icon

Природня смертність в Маріуполі за час повномасштабної війни зросла у 8 разів

Природня смертність в Маріуполі за час цієї фази повномасштабної війни, яку РФ веде проти України, зросла у вісім разів. У місті проблеми з комунальними послугами, зростає захворюваність. Про це в ефірі інформаційного телемарафону повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

"Смертність від природних причин, у порівнянні з листопадом, зросла вдвічі, у порівнянні до початку цієї фази війни зростання природної смертності у вісім разів", - сказав він.

За його словами, блекаут в Маріуполі став типовим явищем, люди замерзають. Вже два тижні в місті немає води. Люди вимушені збирати воду в калюжах.

"Ситуація дуже наближена до гуманітарної катастрофи. Дуже великі проблеми з опаленням. Централізоване опалення не відновлено у більшості міста. Приєднані до централізованого опалення максимум 30% людей", - пояснив Андрющенко.

Нагадаємо, що тиждень тому The Associated Press з посиланням на супутникові знімки повідомило, що в окупованому Маріуполі знайшли понад 10 тисяч нових могил. У одній могилі може бути кілька людей - про це свідчить позначення деяких могил більш ніж одним номером.

Читайте також: Стало відомо про колосальні втрати авіації РФ після вибухів на аеродромі "Енгельс" (відео)
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини