xcounter
Calendar Icon

"Убивці скрізь мають бути ізгоями!": на конкурсі "Місіс Всесвіт" перемогла росіянка

05.02.2023 17:45 (Оновлено 05.02.2023 в 17:45)

4 лютого в Болгарії відбувся конкурс краси "Місіс Всесвіт-2022", де беруть участь заміжні жінки і ті, у яких є діти. Цього разу переможницею стала росіянка Олена Максимова.

За корону переможниці боролися 120 учасниць з різних країн - Китаю, Таїланду, Філіппін, Японії, Індії, Білорусі, України, Німеччини, Іспанії, США та інших. Однак перемогу здобула росіянка, що спровокувало шквал негативу на адресу організаторів конкурсу.

Користувачі мережі не розуміють, як в нинішніх обставинах на такому масштабному конкурсі могла перемогти громадянка Росії - країни, яка влаштувала повномасштабне вторгнення в Україну і вбиває мирне населення.

Що пишуть в мережі

  • "Що, російський папік виявився багатшим за інших?"
  • "Я щось не зрозуміла, а як це сталося в нинішній обстановці? Як цивілізований світ це допустив?"
  • "Іди лісом"
  • "Чому до участі допустили росіянку? Її країна щодня бомбить українські міста. Ллється кров військових, дітей, жінок. Ви в своєму розумі?"
  • "Чому росіянки досі виступають на світових конкурсах? РФ потрібно ізолювати від усього світу! Ваші руки по лікоть в крові, вбивці!"
  • "Серйозно? Росіянка? Що вона взагалі там забула? Після того, як Росія розв'язала війну, її громадян повинні відрізати від усього цивілізованого світу! Вони скрізь повинні бути ізгоями! Не розумію, чому на конкурсі такого рівня не всі ще це усвідомили"

Нагадаємо, раніше відбувся конкурс краси "Міс Всесвіт". У ньому взяла участь росіянка Анна Ліннікова. Дівчина оскандалилася своєю поведінкою. Вона обзивала "расистами" тих, хто не хотів з нею спілкуватися, і постійно бігала за українкою.

Нагадаємо, Нацвідбір Євробачення-2019: «нє всє в Расії плахіє, а я нєсу мір і об’єдіняю людєй»
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини