xcounter
Calendar Icon

Букмекер 1хBet «проколовся» на словах «на Украине», переконуючи, що не має зав’язків з РФ та її спецслужбами

15.02.2023 14:57 (Оновлено 15.02.2023 в 14:57)

Букмекерська компанія 1хBet, яка намагається переконати суспільство в тому, що не є російською компанією, сама підставила собі підніжку, використовуючи словосполучення «на Украине».

Російська компанія 1хBet оприлюднила офіційну заяву, в якій йшлося про те, що вона виступає категорично проти збройного конфлікту «на Украине». У компанії відкидають будь-які зв’язки компанії з Російською Федерацією та її спецслужбами. Попри російські наративи, у компанії стверджують, що допомагають Україні грошима у тісному контакті з відповідними службами та відповідальними особами, пише видання #Букви.

«Збереження будь-якого людського життя є найвищим пріоритетом», – повідомили у пресслужбі компанії, додавши, що сподіваються на якнайшвидше завершення збройного конфлікту.

У заяві вказано, що 1хBet є саме міжнародною букмекерською компанією.

«Компанія офіційно спростовує інформацію про можливе накладення санкцій в Україні як на саму компанію, так і на осіб, які згадуються як пов’язані з компанією (Роман Семіохін, Сергій Каршков, Дмитро Казорін, - Ред.)», – йдеться у заяві.

У компанії заявили, що ті українські медіа, які написали про санкції, зв’язки з РФ та спецслужбами країни-агресорки, тиснуть на компанію з метою дискредитації, подають «свідомо неправдиву інформацію», та й загалом висвітлена інформація – це прояв недобросовісної конкуренції.

«1xBet – міжнародна ігрова та технологічна компанія зі штаб-квартирою на Кіпрі, яка вже понад 12 років працює на ринках Європи, Азії та Латинської Америки», – стверджують букмекери.
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини