xcounter
Calendar Icon

Офіційно: у Бахмуті залишається більше 4 тисяч людей, серед них є діти

14.03.2023 14:55 (Оновлено 14.03.2023 в 14:55)

Наразі ситуація в Бахмуті Донецької області залишається складною, російські загарбники продовжують обстрілювати місто. Ще 4200 цивільних залишаються в місті, серед них – 33 дитини. Про це розповіли в Бахмутській міській раді.

"На сьогодні в місті Бахмут залишається 4200 осіб, серед них дітей – 33, вони підлягають евакуації. Ситуація у місті залишається важкою, адже Бахмут перебуває під постійними ворожими обстрілами. Люди, які залишилися, забезпечені гуманітарною допомогою: продуктами харчування, водою, найнеобхіднішими засобами гігієни", – повідомили в мерії.

Також у місті продовжують працювати два "пункти незламності", один з яких – для цілодобового перебування, і там можна залишитися з ночівлею.

"Зазвичай люди перебувають в "пункті незламності" за потреби. Частіше вони у своїх сховищах, тобто, підвальних приміщеннях, обладнаних під сховища. А до пункту приходять, коли необхідний мобільний звʼязок та інтернет, аби звʼязатися з рідними чи випити гарячого чаю. Але є й ті, хто перебуває в "пункті незламності" на постійній основі", – зазначили в мерії.

Нагадаєм, командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський сьогодні повідомив, що ситуація довкола Бахмута у Донецькій області залишається складною. Штурмовики "вагнерівців" наступають з декількох напрямків. Відбиваються всі спроби противника захопити місто.

Читайте також: Бахмут може впасти найближчими днями, - генсек НАТО
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини