Пропагандистка Симоньян раптово визнала, що "референдуми" РФ в Україні фейкові (відео)

20.03.2023 в 15:46 | Ольга Чернявська, джерело: «Facenews»

Російська пропагандистка Маргарита Симоньян почала відпрацьовувати нову методичку з Кремля. Вона раптово визнала, що російські "референдуми" в Херсонській та Запорізькій областях фейкові. Виходячи з цього, вона "пропонує" черговий варіант "компромісу" із Україною. Після чого каже, що сама на цей "компроміс" не погодилась би.

В ефірі російського телеканалу ТВЦ пропагандистці примарилось, що окупанти можуть провести по всій Україні "чесні і чисті" референдуми, на яких місцеві жителі мають висловитись, чи хочуть вони приєднається до Росії або ж залишитися в Україні.

"Наприклад: проводиться "референдум", заморожуються бойові дії, зупиняються в тій точці, де вони є зараз, обома сторонами. І проводяться найчесніший, найчистіший референдум у регіонах України з одним питанням: "За умови закінчення бойових дій ви хочете залишатися у складі України чи Росії?", — сказала вона.

Симоньян додала, що за підсумками "референдуму" ті, хто хоче в РФ, "переходять до складу Росії". Вона уточнила, що такий "референдум" має бути проведений "по всій території України". І вишенька на торті - знову пригадала місто Лева. Симоньян сказала, що звісно Львів висловиться проти РФ, але він їм і не потрібен.

"У Львові скажуть: "Не хочемо". Будь ласка, залишайтеся там — нам і не треба ніякого Львова. А що скажуть у Запоріжжі та в Херсоні — ми послухаємо", — висловилася пропагандистка.

У коментарях під цим відео з Симоньян українці з нетерпінням чекають повернення Криму. Мовляв, за кілька місяців пропагандистка й там запропонує провести "найчесніший, найчистіший референдум".

До речі, 18 березня, у дев'яту річницю анексії Криму, пропагандистка Симоньян заявила, що вона і всі росіяни чекають на тріумфальне літо цьогоріч. Але ж і українці чекають, і дочекаються.

"Яка ж це була радісна весна! І яке ж тріумфальне ми всі чекаємо літо. Дай Бог", - наверзла пропагандистка.

Читайте також: У Криму окупанти цілодобово спалюють своїх "двохсотих" у крематорії
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Ярослав Железняк розповів про свій досвід використання АІ-окулярів
Огляд інвертора Chisage Eris та його порівняння з легендарним Deye
Зворотний процес: як правильні вправи здатні вилікувати остеохондроз, протрузії та грижі хребта
15% прогресу та "скандал з Генпрокурором": Чи зірве Україна шлях до ЄС?
Крах польської підтримки: Як Україна з «жертви» стала «конкурентом» і чому Польщу охопила українофобія
Українські "КАБи" та "вирівнювачі": новітня зброя ефективно знищує військові об'єкти окупантів
Hornet: Як американський дрон за €5000 став нічним жахом російської логістики на 160 км
Провальна тактика в суді: Чому відеодокази не допомогли скасувати мобілізацію на Закарпатті
Все видео

Лента новостей

Україна атакувала російські центри космічного зв'язку: Москва втрачає контроль над супутниками
🕑 21 хвилину тому
«Лінія довіри»: Київ приймає виставку про 250 років свободи США та українське партнерство
🕑 29 хвилин тому
Піде в політику? Усик здав усі свої чемпіонські пояси і заявив про нові можливості (відео)
🕑 31 хвилину тому
Росія атакувала за ніч АЗС у трьох областях (відео)
🕑 58 хвилин тому
Затримання радника Укргазвидобування: поліція трактує ринковий стрибок цін як корупцію
🕑 1 годину 53 хвилини тому
Конференція з відновлення України в Гданську: 160 угод на понад 10 млрд євро
🕑 2 години 25 хвилин тому
Ексміністра Галущенка випустили під заставу: 105 млн грн внесли три компанії
🕑 2 години 27 хвилин тому
Удар по серцю ядерного щита РФ: у Волгограді після атаки ракет «Фламінго» палає надсекретний завод «Титан-Баррикады»
🕑 2 години 50 хвилин тому
Боргова криза в РФ набирає обертів: ринок держоблігацій летить у прірву через падіння рубля та страх інфляційного шоку
🕑 3 години 2 хвилини тому
Командира батальйону судитимуть за шикування під час ракетного удару на Дніпропетровщині
🕑 3 години 14 хвилин тому
Україну охопить африканська спека: Гідрометцентр прогнозує до +38°С
🕑 3 години 34 хвилини тому
Німеччина, Франція та Польща запускають гранти до 200 тис. євро для громад України
🕑 3 години 35 хвилин тому
160 українців повернулися додому з російського полону 26 червня 2026 року
🕑 3 години 37 хвилин тому
Німеччина б'є температурні рекорди: спека загрожує економіці втратою мільярдів євро
🕑 3 години 40 хвилин тому
На Харківському напрямку бійці потребують 50 зарядних станцій: «ДемСокира» зібрала третину суми
🕑 12 годин 55 хвилин тому
Все новости