Пандемія коронавірусу офіційно завершилася: ВООЗ скасовує статус пандемії для COVID-19
05.05.2023 16:54 (Оновлено 05.05.2023 в 16:54)
Всесвітня організація охорони здоров'я скасовує статус пандемії коронавірусу COVID-19. Про це заявив гендиректор ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус.
"Учора Комітет з надзвичайних ситуацій зібрався в 15-й раз і рекомендував мені оголосити про припинення надзвичайної ситуації в галузі охорони здоров’я, що має міжнародне значення. Я прийняв цю пораду", - сказав Гебреєсус.
Однак, за його словами, це не означає, що COVID-19 більше не становить глобальної загрози здоров’ю.
"Минулого тижня COVID-19 забирав життя кожні три хвилини – і це лише ті смерті, про які ми знаємо", - резюмував глава ВООЗ.
LIVE: Media briefing on #COVID19 and global health issues with @DrTedros https://t.co/eNfCX95RaG
— World Health Organization (WHO) (@WHO) May 5, 2023
Читайте також: Байден підписав закон, що дозволяє розсекречувати дані про походження коронавірусу


Чому Земля повністю замерзла майже на 100 млн років
Гроші на СЕС для громад: де взяти грант і як написати заявку, щоб виграти
Ніколов заявив, що санкції проти російських власників обленерго не зупинили їхній вплив на енергетику
Народ-привид Європи: хто такі баски і чому їх вважають унікальними
Як у Китаї готують ґрунт для поглинання московитських територій
Скарб у надрах Землі: чому світ почав полювання на білий водень
НАБУ вийшло на слід «двушки в Москву» Міндіча: слідство розглядає ознаки державної зради
«Брудний секрет» цифрового світу: автор YouTube-каналу заявив, що індустрія дорослого контенту прискорила розвиток VHS, онлайн-платежів і комп’ютерного зору








