xcounter
Calendar Icon

Міни не лякають: на одеських пляжах вже аншлаг (відео)

В Одесі, незважаючи на потенційну небезпеку, величезна кількість людей кинулась на узбережжя, багато хто навіть купається.

Попри сувору заборону, на пляжах, схоже, курортний сезон все ж таки розпочався, пише УНІАН. Компанії молоді, подружжя, сім'ї з дітьми – всі кинулися на узбережжя… Аркадія, Ланжерон, Фонтан – усюди битком. Транспорт у бік моря – тріщить від надлишку людей, прибережні кафе, ресторани – забиті, алеями та набережними – не проштовхнутися.

Як повідомляв FaceNews.ua, У Затоці в морі міна відірвала голову чоловіку: йому виповнилось лише 30 років (фото)

Чимало сміливців спустилися прямо до води. Частина гуляє піском, багато хто засмагає. І, хоча температура води поки що не дуже (11 градусів), є і ті, хто купаються... Більше того, батьки "крізь пальці" дивляться на дітлахів, що снують по мілководді. А деякі малюки під мовчазне схвалення дорослих перевіряють Чорне море "на міцність" - вибухне чи ні, кидаючи в нього каміння та тріски.

Форма одягу "курортників", як то кажуть, вільна. Одні в куртках (попри сонце, вітерець трохи прохолодний), інші – у купальних костюмах, треті – як вийшло…

У деяких місцях поліцейські буквально благають людей піти хоча б подалі від урізу води. "Порушники", вдаючи, що йдуть, потім повертаються. І це – лише початок травня. Що буде далі?

Нагадаємо, військові неодноразово заявляли про неможливість відпочинку біля Чорного моря, зокрема через велику кількість мін. Тільки цього року на узбережжі хвилями вже винесло близько двох десятків подібних сюрпризів, з яких 20 відсотків вибухнуло у воді безконтрольно. Інші вдалося знищити фахівцям, але не факт, що везти так буде завжди.

Керівник об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк нещодавно заявляла, що до ОВА направлено відповідні рекомендації, але реакції досі немає. Також повідомлялося, що в Одесі означать певні місця для відпочинку, проте будь-якої інформації про безпечні "точки" поки не оприлюднено.

Читайте також: Під Одесою здетонувала морська міна, пошкоджено прибережні будівлі: фото та відео
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини