xcounter
Calendar Icon

Сили оборони на сході просунулися від 1 до 2 км і закріплюються, - Маляр

26.06.2023 10:55 (Оновлено 26.06.2023 в 10:55)

На сході після початку Силами оборони України контрнаступальних дій є просування від 1 до 2 км, наразі українські війська закріплюються на досягнутих рубежах. Про це повідомила заступниця міністра оборони України Ганна Маляр.

"Наші війська на сході наприкінці минулого тижня розпочали контрнаступальні дії в районах Оріхово-Василівки, Бахмута, Богданівки, Ягідне, Кліщіївки та Курдюмівки. На кожному з напрямків просування від 1 до 2 км. Зараз війська закріплюються на досягнутих рубежах та продовжують нищити ворога", - написала Маляр у Telegram.

На сході Сили оборони України протягом тижня вели і оборонні, і наступальні дії та мали тактичний успіх.

"Ворог здійснював свій наступ на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Там і зараз тривають важкі бої. Протягом минулого тижня на цих напрямках відбулось близько 250 бойових зіткнень. Ворог намагався витіснити наші війська із займаних позицій, але йому це не вдалось", - зазначила Маляр.

Противник, за її даними, за минулий тиждень на сході здійснив 6457 обстрілів та випустив 315 006 боєприпасів. Порівняно з минулим тижнем кількість обстрілів збільшилася.

Читайте також: «Спочатку доведіть, що загинув, а не зник!»: як бюрократичне пекло мучить сім’ї загиблих захисників
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини