Кіберполіція України, спільно з ІТ спільнотою, волонтерами та небайдужими громадянами створили проєкт «МРІЯ»

09.08.2023 в 14:25 | Игорь Блохин, джерело: «Facenews»

Кіберполіція України, спільно з ІТ спільнотою, волонтерами та небайдужими громадянами створили проєкт «МРІЯ» – платформу з протидії російським окупантам в медіапросторі.

Ця ініціатива обʼєднує небайдужих громадян у бажанні протидіяти дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет.

Інтернет-платформа «Мрія» містить телеграм-канал StopRussia/MRIYA», який перевіряє та блокує ресурси, що поширюють фейки та ворожу пропаганду. За допомогою даного каналу здійснюється комунікація з підписниками. Систематично надаються інструкції, онлайн-завдання для боротьби в кіберсередовищі, а також корисна інформація щодо правил дотримання кібергігієни.

Крім того, там можна знайти чат-бот «StopRussia/MRIYA», де за допомогою простих інструкцій можна додати ресурс на блокування або надіслати скаргу на ресурс.

Кнопка «Поділитися» - генерує посилання, яке Ви можете надіслати своїм друзям, близьким, щоб вони також приєдналися до спільноти «МРІЯ» та допомагали у наданні скарг на ворожі ресурси. Також на сайті проєкту Мрія є інформація щодо інших напрямків діяльності, а саме:

- бот Стоп фрод Мрія, спільнота, в якій можна перевірити номер телефону чи банківську картку і дізнатися, чи повідомляв хтось про пов’язані факти шахрайства;

- чат-бот, «народний месник» де можна повідомити про ворожі дії на території нашої держави.

На сьогодні, це найбільша спільнота, яка успішно блокує та протидіє російській агресії в Інтернеті. MRIYA об’єднує під одним ім’ям багато напрямків діяльності, в яких нам потрібна ваша активнаучасть і допомога, тим більше під час війни!

Запрошуємо долучитися до проєкту MRIYA https://t.me/+EbXZHBfHXbszY2I6 найбільша інформаційна армія (250+ тисяч учасників), найбільше заблокованих ресурсів (близько 30 тисяч). Це громадяни приватного та державного секторів, задля протидії дезінформації та незаконному контенту, очищення інформаційного простору від російської пропаганди, знищення осередків незаконного поширення протиправного та забороненого контенту. Метою проєкту є покращення медіа-грамотності українців та зменшення впливу пропаганди на суспільство.

Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Українські "КАБи" та "вирівнювачі": новітня зброя ефективно знищує військові об'єкти окупантів
Hornet: Як американський дрон за €5000 став нічним жахом російської логістики на 160 км
Провальна тактика в суді: Чому відеодокази не допомогли скасувати мобілізацію на Закарпатті
"Зайти і вийти – найнебезпечніше": Відверта розповідь воїна про будні піхоти в районі Часового Яру
Україна ставить Лукашенка перед жорстким вибором: ультиматум або економічний колапс
Від "Гойда!" до "Куди відступати?": Як російська "спецоперація" привела до внутрішнього хаосу та відчаю
Кароль Навроцький: як польський президент перетворив національні болі на власну піар-кампанію
Негода на півдні Росії: град, зливи та прорив дамби знищують врожай
Все видео

Лента новостей

Україна провалила тест на довіру ЄС: 15 балів зі 100 за пів року боротьби з корупцією
🕑 5 хвилин тому
Законопроєкт №13603: Рада готується відновити “ранги Пшонки” у прокуратурі
🕑 29 хвилин тому
Кримська паніка: Масова втеча окупантів на тлі перебоїв та горіння поромів у Керчі
🕑 33 хвилини тому
Щоденна доброта як фундамент солідарності: історія вдячності у Польщі
🕑 45 хвилин тому
Іран випробовує межі: Чи відновить Тегеран шиїтську дугу та як це пов'язано з Європою?
🕑 50 хвилин тому
ВАКС конфіскував активи ексначальника ДПС Сумщини на 7 млн грн
🕑 57 хвилин тому
Лікарні та АЗС стали метою атак армії РФ в Україні: Кремль посилює терор (фото, відео)
🕑 1 годину 31 хвилину тому
Росія зіткнулася зі значним спадом вербування нових солдатів для війни в Україні
🕑 1 годину 57 хвилин тому
Коломойського засудили до 12 років в'язниці за розкрадання нафти на 10 млрд
🕑 2 години 5 хвилин тому
Австрійський партнер «Амік Україна» керує бізнесом топменеджерів «Лукойлу»
🕑 2 години 37 хвилин тому
Москва, спиш? У низці областей РФ та Криму попередили про ракетну небезпеку
🕑 2 години 45 хвилин тому
Eксдиректор Агентства доріг Полтавщини передасть ЗСУ 20 000 USDT та втратить майно
🕑 2 години 46 хвилин тому
Кулінарна дипломатія: Посол Канади та шеф-кухар Ярославський зміцнюють зв'язки через смак
🕑 3 години 5 хвилин тому
За 1500 км Україна уразила два з трьох НПЗ в Уфі, і це ще не все (відео)
🕑 3 години 8 хвилин тому
Український прапор над Кінбурном: ЗСУ б’ють по ворожих дронах "Молнія"
🕑 3 години 16 хвилин тому
Все новости