Пожежі на Гаваях: кількість загиблих зростає, згоріло історичне місто, люди ховаються від вогню в океані (відео)

13.08.2023 в 12:10 | Ольга Чернявська, джерело: «BBC»

На Гаваях внаслідок лісових пожеж на популярному серед туристів острові Мауї загинули вже 89 осіб. Однак, влада штату припустила, що число загиблих може значно зрости, оскільки з сотнями людей ще немає зв'язку.

Кількість загиблих зростатиме, оскільки рятувальники із собаками охопили лише 3% району пошуку. За словами представників місцевої влади, пожежі на Мауї стали найбільш смертоносними в США з 1918 року. Це найгірше стихійне лихо за всю історію архіпелагу. Пожежі, спричинені ураганом "Дора", почалися на Мауї 9 серпня.

Унаслідок стихійного лиха майже повністю згоріло історичне місто Лахайна. До цього його відвідували близько 2 млн туристів на рік. Лахайна в XIX столітті було столицею Королівства Гаваї - держави, яка існувала до приєднання до США.

Брайан Агіран, один з місцевих жителів, залишався в Лахайні в самий пік пожежі і дивом врятував свій будинок.

"Я закриваю очі і бачу Армагеддон, - сказав чоловік. - Тепер Лахайна змінилася назавжди".

Як раніше писав FaceNews.ua, На Камчатці лютує вулкан, росіяни копирсаються у попелі і без сонця: відео життя у чорно-білому кольорі
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Нові деталі «плівок Міндіча»: детектив НАБУ Магамедрасулов розповів про «Мідас», прослуховування та тиск під час обшуків
Пляжний теніс: як молодий вид спорту став світовим трендом і чому Україна серед лідерів
Запис гри з пляжного тенісу в СЕТ 15.12.2025: жива динаміка та реальні емоції на корті
США формують новий альянс для зламу монополії Китаю на рідкоземельні метали
Google тестує браузер Disco, Meta готує конкурента GPT-5, а Пентагон масово впроваджує генеративний ШІ
WSJ: «мирний план» Трампа для України може супроводжуватися великою бізнес-угодою з РФ — що відомо
«Єрмака прибрали», але правила гри лишилися: про що говорять Шабунін і Ніколов
Кінець Голлівуду? Runway Gen-4.5, переклад у навушниках від Google та «ШІ-офіс» 2025: що реально змінилося
Все видео

Лента новостей

У Києві заарештували підозрюваних у спаленні заживо у Відні сина заступника мера Харкова (відео)
🕑 4 години тому
"Україна щезне з мапи світу": Лукашенко розійшовся і пригрозив убивствами, і не лише "Орєшніком" (відео)
🕑 5 годин 34 хвилини тому
"ПриватБанк" після відмови видати картку ветерану без рук відкуповується: пропонує протезування та лікування
🕑 5 годин 53 хвилини тому
Мини-холодильник для комнаты, офиса и гостиниц: преимущества и возможности
🕑 6 годин 1 хвилину тому
СБУ звільнила аеродром Бельбек від МіГ-31 з повним боєкомплектом, ЗРК, РЛС і не лише (фото)
🕑 6 годин 50 хвилин тому
Росія вдарила по енергетиці п'яти областей: де найгірша ситуація сьогодні
🕑 9 годин тому
"Тобі тут не раді": в аеропорту Брюсселя зламали літак Фіцо, який прилетів на саміт ЄС (фото)
🕑 9 годин 57 хвилин тому
Атака на Кривий Ріг: куди влучили ворожі безпілотники (фото)
🕑 10 годин 28 хвилин тому
Атака дронів на Ростовську область: горіли танкер із нафтопродуктами та багатоповерхівка, є загиблі (відео)
🕑 11 годин 9 хвилин тому
У Південному поранено багато людей: пошкоджено 9-поверхівку, ліцей та приватні будинки (фото)
🕑 12 годин 49 хвилин тому
"Слимаки, обісрані від страху": Бабарико не знає, чий Крим, хто на кого напав і за "русскій язик" (відео)
🕑 вчора
У будинках українців шалено стрибає напруга
🕑 вчора
"Баба да, баба да": щойно "Слуга Народу" обрала нового голову партії
🕑 вчора
У Франції на віллу ексгенпрокурора Піскуна прийшли з обшуками через Коломойського
🕑 вчора
В Одеській області оголосили надзвичайну ситуацію державного рівня
🕑 вчора
Все новости