xcounter
Calendar Icon

У Миколаєві хочуть отримати дозвіл зносити будинки з "мовчазної згоди" мешканців

Чиновники у Миколаєві опрацьовують варіанти, за яких зможуть зносити зруйновані російськими ракетами будинки "з мовчазної згоди" мешканців. Про це стало відомо в ефірі телеканалу "МАРТ" від першого заступника начальника Департаменту житлово-комунального господарства Миколаївської міської ради Ігоря Набатова.

За його словами, у місті не найкраща ситуація щодо знесення будинків, зруйнованих російськими ракетами — деякі жителі досі активно виступають проти знесення будинку, оскільки бояться, що взагалі залишаться без житла.

"Усе більше погоджуються, але залишаються ті, хто проти. Більше того, є ситуації, коли говорити взагалі нема з ким, бо жителі перебувають за кордоном", - повідомив Набатов.

Чиновник також зазначив, що зараз міська влада опрацьовує варіанти з міністерством, оскільки є певна суперечність: з одного боку є норма закону, в рамках якої рішення про демонтаж приймає власник, а з іншого — профільна постанова, яка надає право приймати рішення про знесення виконкомом.

"Також опрацьовується варіант із міністерством про отримання публічної згоди від власників. Ідея в тому, що буде повідомлення про знесення, і встановлений час, щоб власники могли подати заперечення, а якщо заперечень не надійде, це сприйматиметься мовчазною згодою. Такий варіант використовуватиметься лише у крайньому випадку, якщо ми не зможемо далі нікуди рухатися", - розповів Набатов про "третій" варіант.
Як раніше писав FaceNews.ua, Обстріл Миколаєва: пошкоджено десятки будівель, деякі зруйновано вщент, людей відселяють (фото, відео)
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини