xcounter
Calendar Icon

Росія все більше застосовуватиме дронів для обстрілу України, - Ігнат

Російські окупанти для обстрілу України сьогодні застосували різні види БПЛА, частину з них було знищено. Про це повідомив речник Повітряних сил ЗСУ Юрій Ігнат в ефірі телемарафону.

"Крім дронів, звичайно, ще зафіксовано і крилаті ракети "Іскандер" і кілька Х-59. Там наслідки уточнюються", - зазначив він.

Ігнат розповів, що була атака БПЛА різних типів – ударних, а також розвідувальних, які є корегульниками вогню і вони застосовуються ворогом все активніше, щоб мати повну інформацію.

"Цієї ночі одразу 38 БПЛА було запущено з двох напрямків – мис Чауда (Крим) та Приморсько- Ахтарськ (РФ)", - зазначив він.

При цьому наголосив, що ці дрони полетіли в різних напрямках.

За його словами, знищено цього разу 26 БПЛА. Ігнат зазначив, що сьогодні не вдалося досягти такого 100% результату, як було вчора, коли було знищено всі 19 запущених ворогом дронів.

"Дрони-камідзе стійкі до засобів радіоелектронної боротьби і важка ціль для засобів ППО", - додав він.

Ігнат нагадав, що американські і західні партнери зазначають, що Росія все більше застосовуватиме дронів для обстрілу України, тому потрібно шукати раціональні засоби для їх виявлення і знищення.

"Звичайно, можна говорити, що знищувати їх треба кулями, зенітними гарматами, але треба розуміти, що територія велика і радіус ураження такого типу озброєння про який йшла мова не є велика – це буквально кілька кілометрів, де може досягати куля зі стрілецької зброї. Саме тому доводиться застосовуваии і серйозніші типи озброєння – зенітні керовані ракети, винищувальну авіацію", - зазначив він.

При цьому додав, що треба нарощувати раціональні методи знищення ворожих БПЛА - ППО Сухопутніх військ, інших складових Сил оборони мають бути забезпечені власними такими мобільними установками, бажано, щоб вони мали штучний інтелект, який може виявляти повітряну ціль і знищувати її без втручання людини.

Читайте також: Померла матір Кузьми Скрябіна: перед її смертю військові ЗСУ показали пристрій, який вбив її сина (відео)
Теми публікації:
Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Кращі криптовалютні біржі 2021 року для трейдерів-початківців

Популярні відео на YouTUBE
Тематичні матеріали
Binance
Цікаве
Найпопулярніші новини
Найкращі відео з YouTUBE
Популярні блоги
Погода і гороскоп
Автоновини