Україна повернула тіла ще 64 загиблих захисників додому

06.10.2023 в 13:24 | Ольга Чернявська, джерело: «Facenews»

В Україну 6 жовтня повернули тіла 64 полеглих захисників. Їх передадуть правоохоронцям та судмедекспертам для для встановлення осіб загиблих. Про це повідомили в Координаційному штабі з питань поводження з військовополоненими.

"Сьогодні за результатами проведення репатріаційних заходів, українській стороні вдалося повернути на підконтрольну уряду України територію тіла (останки) 64 загиблих (померлих) оборонців України", — йдеться у повідомленні.

У свою чергу українська сторона, у відповідності до норм Міжнародного гуманітарного права, передала російській стороні тіла (останки) комбатантів, загиблих (померлих) у зв’язку із збройною агресією проти України, зазначили у Координаційному штабі.

"Збройні Сили України забезпечать належне та безпечне перевезення репатрійованих тіл (останків) загиблих (померлих) оборонців України до визначених державних спеціалізованих установ для їх передачі встановленим порядком представникам правоохоронних органів та судово-медичним експертам з метою організації і проведення процесуальних (слідчих) дій та судових експертиз, необхідних для встановлення осіб загиблих", — йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Грозі досі шукають дітей, з’являються нові моторошні подробиці і відео
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

«Ударний тиждень» у Раді зірвався: Железняк заявив про провал голосувань і ризик парламентської кризи в березні
Зрив постачання понад 100 тисяч FPV-дронів: Ніколов заявив про системну помилку в оборонних закупівлях
Розслідувачі УП заявили, що Єрмак після відставки зберіг вплив і може керувати «бек-офісом» Президента
Інвестор звинуватив Kernel у «недружніх» діях проти міноритаріїв і заявив про позови в Люксембурзі
«Хрещений батько на “удальонці”»: УП оприлюднила розслідування про пересування й контакти Андрія Єрмака
Утеплення будинків на Дарниці за 250 млн грн: журналісти заявляють про можливі переплати і незавершені роботи
SpaceX заблокувала використання Starlink російськими військами: Україна повертає технологічну перевагу
Файли Епштейна спровокували політичну кризу на Заході: суспільство вимагає повного розкриття імен і відповідальності
Все видео

Лента новостей

Харківська область оголосила надзвичайну ситуацію в енергетиці
🕑 7 годин 2 хвилини тому
Зеленський підписав указ про службу 60+: контракт на рік і особливі умови
🕑 7 годин 23 хвилини тому
Сім’ю військового, якого помилково визнали загиблим, зобов’яжуть повернути 15 млн грн
🕑 9 годин 37 хвилин тому
Бізнесмен Ігор Мазепа на смерть збив пішохода на Житомирщині: подробиці та фото
🕑 11 годин 22 хвилини тому
Росіяни погрожують сім'ям українських полонених, щоб ті реєстрували на себе Starlink
🕑 11 годин 55 хвилин тому
У Львові 42-річний військовий у СЗЧ вбив знайомого
🕑 12 годин 7 хвилин тому
Кулеба повідомив про можливі зміни у теплопостачанні в Україні
🕑 12 годин 27 хвилин тому
Скандал на Олімпіаді з "шоломом пам'яті" з фото українських атлетів, убитих РФ, отримав продовження
🕑 12 годин 50 хвилин тому
Молотком і сокирою: на Рівненщині у школі вбито п'ятьох людей (фото, відео)
🕑 13 годин 59 хвилин тому
Після атак на Залужного — істерика: Береза розніс заяву Мосейчук про ОП
🕑 18 годин 42 хвилини тому
ЄС готує для України унікальний формат вступу
🕑 вчора
ФСБ заявила про "польський слід" в замаху на генерала Алексєєва, але вийшла сама на себе
🕑 вчора
Продаж 460 га землі на полонині Боржава компаніям, повʼязаним із Льовочкіним, скасовано, – АРМА
🕑 вчора
На Троєщині повністю відновили теплопостачання після обстрілів
🕑 вчора
Тривають останні бої за Покровськ та Мирноград, - DeepState
🕑 вчора
Все новости