Винищувачі F-16 можуть не допомогти: військовий експерт насторожив заявою про втрату територій
Американські винищувачі F-16 могли б істотно вплинути на хід бойових дій в Україні, але за відсутності необхідного озброєння у сухопутних військ їхня поява зіграє роль тільки для оборонної стратегії.
"Літаки без танків перемогти нам не допоможуть", - заявив військовий експерт Олег Жданов.
На його думку, якщо найближчим часом на Заході не почнуть нарощувати темпи і обсяги військової допомоги Україні, то не виключено, що збережеться небезпечна тенденція втрати територій. Він упевнений, що дефіцит техніки у ЗСУ обумовлений не фізичною неспроможністю партнерів передати її, а відсутністю політичної волі.
"У США на складах стоять 4 тисячі танків Abrams. Що заважає президенту без всяких фінансувань і зміни законів дати розпорядження про передачу їх Україні? Відповідні механізми існують", - заявив Жданов.
Труднощі з озброєнням виникають і у Росії. Як зазначив експерт, в РФ спостерігається стагнація військово-промислового комплексу, а в найближчі місяці фахівці очікують початок рецесії.
"Вони вже зараз відновлюють танки Т-55 і все йде до того, що ми побачимо на полі бою Т-34. Спостерігається тенденція до зниження якості, погіршення тактико-технічних характеристик техніки і озброєння", - сказав Жданов.
Читайте також: "Два тижні мінімум будуть дуже складні": військовий ЗСУ Андрусів про загострення на фронті


В Україні відбулися перші зимові перегони бойових роботів: результати та перспективи НРК
Мільярди повз бюджет: на митниці викрили масштабні схеми з імпортом авто
Український «єдиноріг» у сфері DefenseTech: стартап UFORCE досяг капіталізації в $1 млрд
Японія готує збройову революцію: як нова експортна стратегія Токіо допоможе Україні
Вбивство за доступ до криптогаманця: син українського банкіра позбавив життя батька заради 250 тисяч євро
Ультиматум Мерца в Пекіні: Німеччина вимагає від Китаю змінити правила гри
Вбивство Андрія Портнова: у Німеччині затримали підозрюваного з «донецьким» минулим
Родичі Міндіча ЛІТАЛИ ДО МОСКВИ під час війни. Усіх знайшли на одному РЕЙСІ.Діаманти досі ЙДУТЬ в РФ







