На Трухановому острові у Києві відбувся благодійний забіг Spartan Race (відео, фото)
На Трухановому острові у Києві в суботу, 20 квітня, відбувся великий благодійний забіг Spartan Kyiv, організований Олексієм Вовком та Spartan Race Ukraine за сприянням Департаменту молоді та спорту КМДА.
Для участі у заході зареєструвалося майже дві тисячі учасників. Кожен з них зробив благодійний внесок, аби підтримати воєнну розвідку України та випробувати себе на дистанціях і трасах з перешкодами різних рівнів складності.
Особливою частиною забігу є пара рейс - забіг для спортсменів з порушеннями опорно-рухового апарату, з ампутаціями.
"Було дуже багато різних перешкод. Були рукоходи, долали воду, пісок, гірки, просто перешкоди, які потрібно було переходити. Ну і найбільша перешкода — це боротьба з самим собою, щоб не здатися", - поділилась враженнями Олександра з Кривого Рогу у коментарі Суспільному.
Вікторія з Волновахи переїхала до Києва, бо її місто знищили російські окупанти.
Також під час заходу проводились благодійні аукціони, долучились блогери, які проводили заходи зі збору коштів серед присутніх під час забігу.
Міський голова Києва Віталій Кличко виставив на аукціоні свої боксерські рукавички. Їх продали за 60 тисяч гривень.
На благодійному забігу вдалося зібрати понад три мільйони гривень. Всі кошти будуть спрямовані на закупівлю дронів для розвідників, а також на допомогу важкопораненому воїну ГУР Міноборони.
Читайте також: Як ветерану потрапити до збірної Ігор Нескорених 2025 які пройдуть у Канаді


Нардеп «Слуги народу» Юрій Камельчук заплутався у версіях про свій євротур і показав фейкові «докази відрядження» – розслідування
Елітні ліквідатори: чому ліквідація спрощенки для ФОПів може вдарити по економіці України – позиція Віктора Галасюка
Брудні таємниці Єрмака: провал переговорів у Москві, викриття Мендель і нові кризи України
Акумуляторні прожектори для майстрів: порівнюємо Scangrip, Metabo, Bosch, Makita, DeWALT, Milwaukee, Einhell
Венесуела: від «земного раю» до країни нафтового прокляття
Віктор Галасюк: навіщо Трампу Венесуела — шість головних причин конфлікту
Михайло Кухар: «Спроба ліквідації ФОПів — це економічна диверсія»
Катастрофа в Індонезії: потонули 440 людей, ще понад 400 зникли безвісти (відео)









