Кулеба заявив США: "Шукайте проблему зі свого боку, а не з боку України"
Міністр закордонних справДмитро Кулеба вважає, що американські союзники мають бути амбітнішими у питаннях, що стосуються України. В інтерв’ю Foreign Policy він розповів про основні принципи стратегії, яку вважав би доцільною для США у контексті російсько-української війни та підтримки України.
"Перше – будьте амбітними. Якщо одразу занижувати очікування і починати тим, що зазвичай називають "планом Б", то в результаті ви і отримаєте "план Б". Тож потрібно розпочинати з "планом А", – сказав Кулеба.
Другим пунктом міністр порекомендував не розглядати Україну через призму американських відносин з рф.
Він зазначив, що у США все ще є ідеї щодо того, що, незалежно від результату цієї війни, країні потрібно буде підтримувати відносини з росією, і тому краще "не палити мости".
"Але ж ви не зможете досягти якихось нормальних відносин з росією за президентства путіна, бо він зробив свій вибір, і цей вибір – війна. Якщо хтось думає, що він розганяє свій оборонпром лише для війни проти України – він цілковито помиляється. Тож вважайте росію за правління путіна ворогом", – сказав Кулеба.
Третім пунктом міністр закордонних справ України дав пораду США у розробках стратегій "шукати проблему зі свого боку, а не з боку України".
Читайте також: Пропаганда РФ придумала фейк, нібито "10-річні діти ножами вбивали" окупантів у Маріуполі (відео)


Плівки Міндіча: як Банкова та СБУ намагалися врятувати «бек-офіс» від розслідувань НАБУ
Крах російської економіки в глибинці: чому офіційна статистика Росстату є фікцією
Анігіляція «Ахмату» на Сумщині: ГУР розкрило деталі унікальної спецоперації за участю агента-перебіжчика
Сбербанк б’є на сполох: росіяни масово забирають вклади, а нафтопереробка обвалилася до мінімуму
Замороження переговорів з Ліваном та нічні бої в Тегерані: головне з огляду Григорія Тамара
«Мазутний корок» та технологічний параліч: як удари по НПЗ руйнують економіку РФ
Політичний бек-офіс на Грушевського: оприлюднено «плівки Міндіча» про кадрові ігри та «Проєкт 23»
«На Росію ніхто не нападав»: російський пропагандист Боронець у прямому ефірі спростував брехню Путіна




