Україна націоналізувала великий траулер російського олігарха
Вищий антикорупційний суд за матеріалами СБУ задовольнив позов Міністерства юстиції про стягнення в дохід України корабля російського олігарха Олександра Верховського.
Йдеться про великий риболовецький траулер "Бухта Соколовська", який ще до початку повномасштабного вторгнення РФ добудовувався на заводі в Миколаєві.
Вартість промислового судна становить понад 1 млрд грн.
Верховський є одним із фінансових донорів війни РФ проти України. Для обходу санкцій бенефіціарний власник судна оформив його на одну з підконтрольних компаній у Приморському краї РФ.
Співробітники СБУ викрили оборудку і заблокували траулер для подальшого його арешту і націоналізації на користь України.
Читайте також: "Гроші на пінгвінів": полярники відреагували на критику витрат на дослідження Антарктики


«Кінець війни до літа», вибори й референдум: у підсумках тижня «Є ПИТАННЯ» зібрали головні скандали навколо Банкової, мобілізації та спорту
«Російський слід» в Офісі генпрокурора: журналістка заявила про паспорти РФ, бізнес в «ЛНР» та податки до бюджету агресора
«Дельта» проти «Дзвону»: НАБУ передало до суду справу про корупцію в бойовій ІТ-системі ЗСУ
Рада зірвала голосування за євроінтеграційні закони
Зігріти тіло й «перезавантажити» голову: як кияни рятуються від холоду та втоми
Українських командирів навчають планувати бій за стандартами НАТО: стартував курс TLP Classic + «Кропива»
«Ударний тиждень» у Раді зірвався: Железняк заявив про провал голосувань і ризик парламентської кризи в березні
Зрив постачання понад 100 тисяч FPV-дронів: Ніколов заявив про системну помилку в оборонних закупівлях










