В Росії прикордонників привітали фотографією українського військового (фото)
30.05.2024 17:00
В Росії влада міста Володимира привітала російських прикордонників, прикріпивши до посту фото українського прикордонника.
Пізніше фото українського військового видалили, але скріншоти з'явилися в соцмережах. Влада міста Володимира заявила, що вже покарала винних.
"Так, інцидент мав місце бути. Після нього було проведено перевірку. З тими, хто опублікував цей матеріал, проведено роз'яснювальну бесіду. Питання про дисциплінарне стягнення також було розглянуто", - заявили в мерії.



Раніше також стало відомо, що Російські ЗМІ показали застосування хімічної зброї в Україні (відео)


«Кінець війни до літа», вибори й референдум: у підсумках тижня «Є ПИТАННЯ» зібрали головні скандали навколо Банкової, мобілізації та спорту
«Російський слід» в Офісі генпрокурора: журналістка заявила про паспорти РФ, бізнес в «ЛНР» та податки до бюджету агресора
«Дельта» проти «Дзвону»: НАБУ передало до суду справу про корупцію в бойовій ІТ-системі ЗСУ
Рада зірвала голосування за євроінтеграційні закони
Зігріти тіло й «перезавантажити» голову: як кияни рятуються від холоду та втоми
Українських командирів навчають планувати бій за стандартами НАТО: стартував курс TLP Classic + «Кропива»
«Ударний тиждень» у Раді зірвався: Железняк заявив про провал голосувань і ризик парламентської кризи в березні
Зрив постачання понад 100 тисяч FPV-дронів: Ніколов заявив про системну помилку в оборонних закупівлях










