МВС нагородило дітей-героїв (відео)

01.06.2024 в 20:00 | Олег Павлось, джерело: «МВД»

МВС відзначило сімох маленьких лауреатів акції "Діти-Герої" за сміливість під час війни.

31 травня відбулася благодійна акція "Діти-Герої" від Міністерства внутрішніх справ. Метою акції є відзначення дітей, які постраждали від російської агресії, проявили себе під час повномасштабної війни та допомагають захисникам України.

Привітати лауреатів долучились Фонд Східна Європа, Рада Європи, Gen-Ukraine та UNICEF Ukraine.

Перш ніж розпочалась урочиста частина, для дітей влаштували знайомство із тваринами в екопарку на Київщині.

Далі сімох маленьких лауреатів чекало найцікавіше - нагородження і подарунки. Церемонію вручення проводила заступниця Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко.

"Маленькі, але з дорослою сміливістю та мріями. Ви надихаєте кожного з нас своїми діями, своєю витримкою і рішучістю. Історія кожного захоплює та надихає. Дякуємо за ваші вчинки і ваш героїзм", - наголосила Катерина Павліченко.

Без подарунків дітей не залишив пес Патрон, який кожному дарував на згадку про знайомство фірмові іграшки і свій вітальний лизь. З ним діти фотографувались та бавились досхочу, а хвостатий рятувальник був і не проти.

Переглядаючи історії присутні не могли стримати сліз. Хтось з представлених дітей пережив ракетний удар, хтось був за крок від смерті, хтось попри особисту боротьбу із хворобою продовжує піклуватись про українських військовослужбовців, наближаючи нашу перемогу.

Ці діти втратили дитинство через агресію РФ і зарано стали дорослими, тому для кожного з них хотілось подарувати якнайбільше тепла, приємних і по-справжньому дитячих емоцій.

Кожен маленький лаурет отримав на згадку цінні подарунки від МВС України, Фонду Східна Європа, Ради Європи, Gen-Ukraine, UNICEF.

Цінні подарунки для юних лауреатів акції "Діти-Герої" також підготувала швейцарсько-українська Програма EGAP, що виконується Фондом Східна Європа. Директорка з розвитку партнерств Фонду Східна Європа Віра Недзведська відмітила, що кожен з українських дітей заслуговує на найкраще навчання і освіту, тож сім дітей-героїв отримали айпади.

Наймолодшій лауреатці благодійної акції "Діти-Герої - 5 років. Це маленька зоозахисниця Софія Фортус із Запоріжжя. Цьогоріч 22 березня російські окупанти завдали удару по її рідному Запоріжжі.

Внаслідок атаки була зруйнована одна з багатоповерхівок, куди Софійка приходила годувати котиків. Разом із батьками дівчинці вдалося впродовж декількох днів тварин відшукати, передати господарям, а для деяких облаштувати будиночки-прихистки, де завжди є вода і їжа.

Історії лауреатів благодійної акції "Діти-Герої" будуть опубліковані на офіційних інформаційних майданчиках Міністерства внутрішніх справ впродовж наступного тижня.

Читайте також: У двір працівника ТЦК в Черкаській області кинули вибухівку
Читайте FaceNews в Google Новости

Популярные видео на YouTUBE

Роуз Б. Сімпсон: Як мистецтво, автомобілі та природа формують шлях до самовираження
Орден Білого Орла: Польща позбавила Зеленського нагороди, а українські екс-президенти відмовилися від польських відзнак
Гуцульська культура: традиції, ремесла та виклики сучасності
Поранений водій вивіз подружжя зі зруйнованого прифронтового села на бронемашині
Центральна Азія на межі водної війни: крижані гори, посуха та гігантські ГЕС
Росіяни перекривають дороги, аби заправитися: дефіцит пального та вербування на війну
Крим залишився без бензину: окупаційна влада припинила продаж пального
Напруження на Близькому Сході: Ізраїль оточує підземний комплекс Хезболли, Іран погрожує США
Все видео

Лента новостей

Юрій Зозуля закликав заборонити гей-паради, презервативи та аборти для відновлення нації
🕑 7 хвилин тому
ВМС України врятували іноземний екіпаж після атаки РФ: є втрати
🕑 9 хвилин тому
Міноборони визнало прогалини у фінансуванні Сил ТрО та Нацспротиву, готує зміни
🕑 39 хвилин тому
Q-курс ССО: як відбір змінює кандидатів на шляху до Сил спеціальних операцій
🕑 2 години 24 хвилини тому
Найстаріший сухопутний житель планети: черепасі Джонатану — 194 роки
🕑 9 годин 40 хвилин тому
Україна долучається до глобальної кампанії #ShowYourStripes для підвищення обізнаності про зміну клімату
🕑 9 годин 55 хвилин тому
NotaBene+ розширює межі: новий сезон проєкту з молодими виконавцями
🕑 10 годин 22 хвилини тому
Миколаївський зоопарк відзначив 125-річчя дитячими виступами
🕑 10 годин 26 хвилин тому
Національний день Ґренландії: вшанування культури, прапора та зв'язку з Данією
🕑 10 годин 27 хвилин тому
Котельні на Дарниці не будуються, ремонт Харківського шосе триває рік: критика дій Кличка
🕑 10 годин 30 хвилин тому
Київ запрошує на святкування данського Дня Святого Івана
🕑 10 годин 31 хвилину тому
Ікспарк запускає "Nice Monday" зі знижками 50% на вейкбординг
🕑 10 годин 39 хвилин тому
Київ прощається з Героєм Сергієм Карпенком, який загинув, захищаючи Україну
🕑 10 годин 45 хвилин тому
Німецький музикант Дітер Болен назвав перемогу України «найгіршим сценарієм»
🕑 11 годин 59 хвилин тому
Жирафи Логан і Нуру: історія двох різних характерів у Миколаївському зоопарку
🕑 12 годин 4 хвилини тому
Все новости